Жодних компромісів з агресором не буде до повної капітуляції московії

Опінії
05.10.2022, 19:45
Жодних компромісів з агресором не буде до повної капітуляції московії
Фото: Telegram

Більшість країн світу досі живе своїми власними проблемами. Натомість у нас є єдиний вихід: якомога більше вбивати ворогів.

Український політтехнолог, фахівець із виборчих і політичних технологій

У чому користь для України від того, що Владімір Путін метушливо, поспішно та в паніці оголосив про анексію окупованих територій? – Якщо до цього моменту весь світ ставився до анексії Криму за подвійними стандартами: офіційно не визнавав, але фактично приймав.

Мовляв, українці не хотіли за нього воювати. А кримчани ж нібито проголосували за «возвращение в родную гавань»; отже, вони у своїй більшості самі цього хотіли.

Українці самі багато в чому винні, тому не можна повернути Крим Україні військовим шляхом. У цьому питанні потрібно Україні шукати компроміс із росією.

Тепер увесь світ побачив суть російської анексії, її виворот, що являє собою "референдуми" у російському стилі та як вони там рахують голоси. А ще, як росіяни готові оголошувати своїми території, за які зараз українці ведуть бій і не збираються визнавати там окупаційну владу.

У цьому питанні в Україні ніхто не готовий на жодні компроміси.

Тепер і в Україні, і в усьому світі розуміють – Крим це Україна, попри те, що з цього приводу вважають у Кремлі й більшість росіян. Українські збройні сили неминуче очистять його від російських окупантів, буде суд над колаборантами, а Керченський міст буде знищений.

Читайте також:
Війна
Станом на 2024 рік окупаційно-терористичний контингент РФ далеко не той, як 2022-го. Навіть попри кількісну різницю, ефективність нижча.
20 червня, 13:41
Опінії
Нинішні влучно удари по російських нафтопереробних заводах яскраве тому підтвердження. Сподіваємося на продовження «бавовни».
15 березня, 07:12
Економіка
Політики, урядовці та підприємці вже очікують найбільшого, принаймні від часів завершення Другої світової війни, «золотого контракту».
10 березня, 18:11
Війна
Минув перший місяць 2024 року, а наші захисники перетворили на брухт сотню ворожих панцерників. Кількість утилізованої техніки збільшується.
31 січня, 08:20
Війна
Попри те, що українське військо здебільшого перейшло до маневрової оборони, є підрозділи, котрі відсувають лінію фронту разом із ворогом.
26.12.2023, 07:18
Кримінал
Вітчизняні прокурори перестали брати на себе відповідальність щодо арештів. Суди почали сумніватись щодо суворості покарання.
30.11.2023, 10:52