Жодних територіальних поступок російському агресору

ПОЛІТИКА
28 січня, 18:01
Жодних територіальних поступок російському агресору
Фото: Facebook

Ресурсна федерація московії першою напала на Україну, тож мусить цілком і повністю відповісти за скоєне. Ми людьми та землями не торгуємо!

Часто-густо партнерами України та й нашими офіційними особами використовується словосполучення «територіальні компроміси»... Давайте визначимося із дефініціями!

Отже, по-перше, компроміс (з латини compromissum — угода) — «згода з ким-небудь у чомусь, що досягається ВЗАЄМНИМИ поступками заради досягнення мети». Тут ніби все ясно.

Тепер, по-друге, територіальний компроміс — це, коли на скелястому маленькому острові Меркет (у 3 гектара площею) проходить фінляндсько-шведський кордон суходолом, де фіни побудували колись свій маяк, як потім з'ясувалося — трохи далі лінії кордону. Шведам це сильно не сподобалося, тому після довгих переговорів було зроблено демаркацію.

Кордон змінили і надали шведам точно такий шматок землі вже на бувшій фінській території. Обчислення лінії кордону і уточнення його демаркації відбуваються кожні 25 років.

Оце якраз і можна назвати — територіальний компроміс. А те, що засіло у хворих російських мізках — це вороже захоплення чужої території. Навіть, не рейдерство, навіть, не грабіж...

Будьмо чесні: тупо — розбій на геополітичному рівні. Тож, давайте речі називати своїми іменами!
Шведсько-фінляндський кордон на острові Меркет
Шведсько-фінляндський кордон на острові Меркет
Автор : Валерій Чалий
Читайте також:
Політика
Робочий візит голови вітчизняного дипломатичного відомства до Делі покликаний залучити Індію на бік України. Уряд Нарендри Моді вагається.
31 березня, 11:15
Економіка
Диктатор комуністичного Китаю націлений обігнати США в економічному розвитку. Для цього до Пекіна запросили впливових діячів з-за океану.
28 березня, 21:54
Економіка
Венесуельський соціалістичний диктатор готовий позмагатися у видобутку «чорного золота» із сусідньою Ґаяною. Лондон не заважатиме Каракасу.
28 березня, 12:29
Політика
Смерті десятків тисяч українців, спалених будинків і мільйони тонн вкраденого в України врожаю не завада для business as usual із Москвою.
24 березня, 16:39
Війна
Президент Європейської Ради закликав континент готуватися до війни проти РФ; причому, ще від позавчора. Україна мусить перемогти.
21 березня, 12:29
Політика
На тлі російської агресії арабські держави надали Україні гуманітарної допомоги на понад $620 мільйонів. Головні донори: саудити і єґиптяни.
10 березня, 14:57