Журналіст Скрипін вщент розгромив Гордона через його інтерв'ю з терористами та колаборантами

ПОЛІТИКА
19 травня, 16:55
Журналіст Скрипін вщент розгромив Гордона через його інтерв'ю з терористами та колаборантами
Фото: youtube.com

Він нагадав, що Гордон і раніше відзначався відверто проросійськими поглядами.

Відомий журналіст Роман Скрипін прокоментував факт інтерв'ю Дмитра Гордона з проросійським бойовиком Гіркіним, який з'явився в ефірі програми Гордона, та Наталією Поклонською. Тією самою, що після початку тимчасової анексії Росією Криму перейшла на бік Росії. Де працювала прокурором окупованої території, маріонеткової Республіки Крим.

Відповідне відео Скрипін виклав у себе на каналі у Youtube.

Увага, нецензурна лексика!

«Ні на що не натякаючи» Скрипін порівняв подвиги Гордона з аналогічними діями покійного Бузини, пригадавши сумну долю останнього. Та процитував дописи в мережі, де користувачі припускають можливість скорого інтерв'ю Гордона з Гіві (Михайло Толстих) та Мотороллою (Арсен Павлов).

Також Скрипін нагадав, що Гордон і раніше відзначався відверто проросійськими поглядами.

Тим часом, новий радник Володимира Зеленського з питань реформ – Михайло Саакашвілі, якого навіть називають керівником тіньового уряду Зеленського, виступив на захист Гордона.

Також після скандальних інтерв'ю, біля будівлі, де розташоване видання Гордон, українські патріоти влаштували акцію протесту.

Такою є реакція на той факт, що Дмитро Гордон записав і оприлюднив інтерв'ю з терористом Гіркіним (Стрєлков) та Наталією Поклонською.

Дмитро Гордон, у свою чергу, пізніше спробував виправдатися, заявивши, що передав флешку з відеозаписом інтерв'ю в міжнародний суд до Гааги.

Читайте також:
Спершу Володимир Тимошко вдав, що не розуміє, про яку справу йдеться.
17 березня, 13:50
Окупації передує деморалізація.
18 січня, 18:00
Такими є річні підсумки моніторингового дослідження Інституту масової інформації «Барометр свободи слова».
16 січня, 17:11
Видання "Страна.ua" оприлюднило дезінформацію про загибель 4 співробітників СБУ на Закарпатті.
24.12.2019, 09:30
У міністра охорони здоров'я ще є Range Rover, а на дружину оформлені кілька видів бізнесу в аграрній, медичній та інших галузях.
вчора, 14:46
Білоруське суспільство не дозріло до того, щоб голосувати за жінку, як потенційного кандидата на посаду очільника держави.
30 травня, 10:05