Зима буде холодною: і в Європі, і в Україні

Опінії
13.07.2022, 19:27
Зима буде холодною: і в Європі, і в Україні
Фото: Facebook

Як мовиться в одному з популярних телесеріалів: «Winter is coming». А отже, прямо зараз слід запастися енергоресурами та теплоносіями.

інвестиційний банкір

Владімір Путін сказав Європі, що відключить газ, якщо вони не стануть платити рублями. Європа пішла на перегляд умов контракту.

Путін зрадів і різко скоротив подачу газу в Європу. Путін сказав Європі, що треба забрати з-під санкцій турбіну, а то відключить газ

Європа пішла на окремі умови по турбіні, прибрала її з санкцій і продавила Канаду, щоби тá повернула турбіну "Газпрому" Путін зрадів і ще далі скоротив постачання газу в Європу, прикриваючись плановим ремонтом "Північного потоку-1".

Який сюрприз!

Може хоч цього разу вони вивчать урок, як треба поводити себе з бандитами? І зрозуміють, що всі поступки бандити сприймають за слабкість?

Правильну відповідь підказала Литва – транзит до Калінінграда закритий. Путін і вся його шобла кліка обіцяли страшні кари.

Але Литва сказала: «Вперед», і все – Путін утерся. І знаєте, воно ж так працює постійно.

Оці підлітки з підворітні, які прям офіційно кажуть, що треба відразу бити у морду, а потім... А потім – вести перемовини, поважають тільки силу, і бояться її.

А зима буде холодною, і в Європі, і в Україні. Але фішка у тому, що і в Європі, і в Україні то буде одна холодна зима, яка потрібна для перебудови енергетичної системи.

А от газ потім "Газпрому" не буде кому продавати до кінця його днів. Чи, принаймні, до кінця днів Путіна.

Читайте також:
Опінії
На сьогодні світові економічні тенденції складаються вигідно для України та союзників, і дуже неприємно для росії. Китай також пасе задніх.
28.12.2022, 19:12
Економіка
Про це голова Equinor Андерс Опедаль заявив в інтерв'ю агентству Bloomberg
10.02.2022, 10:45
Опінії
Як Зеленський бореться з олігархами
11.03.2021, 10:36
Опінії
Новий закон позбавляє громадян, підприємства, органи влади та місцевого самоврядування будь-яких механізмів захисту
08:19
Опінії
Боротьба проти диверсантів – дуже тяжка робота. Росіяни це знають, тому продовжують відвертати нашу увагу від Сходу і Півдня.
вчора, 20:41
Опінії
Україна – це, напевно, єдина країна в світі, де воєнна розвідка є підрозділом не Генерального штабу, а суто політичного органу
28 травня, 11:01