Норвегія максимально збільшила видобуток газу

ЕКОНОМІКА
10.02.2022, 10:45
Норвегія максимально збільшила видобуток газу
Фото: google

Про це голова Equinor Андерс Опедаль заявив в інтерв'ю агентству Bloomberg

Норвезький газовий гігант Equinor максимально збільшив видобуток і вже працює на повну потужність на фоні падіння обсягів постачання газу в ЄС від російського "Газпрому".

Найбільша енергетична компанія Норвегії, на частку якої припадає понад 20% газу, що постачається до Європи, збільшила видобуток на великих родовищах у Північному морі, оскільки дефіцит пропозиції у регіоні підняв ціни на пальне до рекордно високого рівня.

Очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн повідомила, що ЄС обговорює зі США та іншими країнами постачання газу до Європи на тлі занепокоєння Брюсселя щодо перспектив газового експорту з РФ.

У Москві заперечують, що "Газпром" може порушити раніше досягнуті домовленості щодо імпорту газу. Газ з Росії забезпечує понад третину потреби Європи.

Раніше глава Shell Бен ван Берден заявив, що у разі переривання поставок газу з Росії до Європи, чого ніколи не було, компанія прийде на допомогу і зробить все можливе, щоб забезпечити Європу газом, включаючи перенаправлення LNG-танкерів до Європи з інших ринків. 

Читайте також:
Опінії
На сьогодні світові економічні тенденції складаються вигідно для України та союзників, і дуже неприємно для росії. Китай також пасе задніх.
28.12.2022, 19:12
Опінії
Як мовиться в одному з популярних телесеріалів: «Winter is coming». А отже, прямо зараз слід запастися енергоресурами та теплоносіями.
13.07.2022, 19:27
Опінії
Як Зеленський бореться з олігархами
11.03.2021, 10:36
Економіка
Кіоскери з Офісу пРезидента потужно присмокталися до державного корита. Війна знищила гальма, які обмежували українофобський «Квартал 95».
10 квітня, 08:29
Економіка
158 325 тонн — саме стільки зернових культур закупив латвійський уряд за перший квартал 2024 року. Головний продавець — держава-окупант.
09 квітня, 21:52
Економіка
Будапешт не має реальних претензій до Києва, бо всі вони вигадані для збереження рейтингу панівного режиму. Цим слід користатися.
09 квітня, 13:36