Норвегія максимально збільшила видобуток газу

ЕКОНОМІКА
10.02.2022, 10:45
Норвегія максимально збільшила видобуток газу
Фото: google

Про це голова Equinor Андерс Опедаль заявив в інтерв'ю агентству Bloomberg

Норвезький газовий гігант Equinor максимально збільшив видобуток і вже працює на повну потужність на фоні падіння обсягів постачання газу в ЄС від російського "Газпрому".

Найбільша енергетична компанія Норвегії, на частку якої припадає понад 20% газу, що постачається до Європи, збільшила видобуток на великих родовищах у Північному морі, оскільки дефіцит пропозиції у регіоні підняв ціни на пальне до рекордно високого рівня.

Очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн повідомила, що ЄС обговорює зі США та іншими країнами постачання газу до Європи на тлі занепокоєння Брюсселя щодо перспектив газового експорту з РФ.

У Москві заперечують, що "Газпром" може порушити раніше досягнуті домовленості щодо імпорту газу. Газ з Росії забезпечує понад третину потреби Європи.

Раніше глава Shell Бен ван Берден заявив, що у разі переривання поставок газу з Росії до Європи, чого ніколи не було, компанія прийде на допомогу і зробить все можливе, щоб забезпечити Європу газом, включаючи перенаправлення LNG-танкерів до Європи з інших ринків. 

Читайте також:
Опінії
На сьогодні світові економічні тенденції складаються вигідно для України та союзників, і дуже неприємно для росії. Китай також пасе задніх.
28.12.2022, 19:12
Опінії
Як мовиться в одному з популярних телесеріалів: «Winter is coming». А отже, прямо зараз слід запастися енергоресурами та теплоносіями.
13.07.2022, 19:27
Опінії
Як Зеленський бореться з олігархами
11.03.2021, 10:36
Економіка
Курс турецької валюти до американської оновив історичний мінімум, причина того полягає у перемозі на виборах чинного президента.
вчора, 21:20
Економіка
Тепер законодавці мають ухвалити відповідний законопроєкт до 5 червня, аби офіційно підвищити ліміт державного боргу США.
28 травня, 12:20
Економіка
Ер-Ріяд перебуває під тиском необхідності підтримувати вищі ціни на нафту
28 травня, 12:10