Злочини ПВК «Вагнер» покажуть у кіно під виглядом «героїзму»

Опінії
23 жовтня, 16:07
Злочини ПВК «Вагнер» покажуть у кіно під виглядом «героїзму»
Фото: YouTube

Кремлівська пропаганда продовжує пробивати чергове дно. Тепер кривавих путінських найманців представлять "миротворцями" й "захисниками".

Українська журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук

Днями дізналася, що невдовзі на широкі екрани вийде черговий російський фільм про найманців у Сирії. Називається він – "Мама, я вдома" – і розповідатиме про роль російських найманців у гарячих точках по всьому світу, і про ціну, яку доводиться платити членам сімей загиблих, котрі змушені мовчати.

На сценарій фільму, наскільки можна зрозуміти, вплинули повідомлення родин окремих бойовиків, які шукали своїх близьких. Добре, якби такий фільм вийшов ще й про російських найманців на Донбасі.

А проте, офіційно ПВК на Росії заборонені. І всупереч повідомленням про перебування сотень найманців закордоном, російські ПВК як і раніше залишаються у тіні.

Журналістам-розслідувачам, які викривають їхню діяльність, природно, часто загрожують. Сподіваюся, всі пам'ятають вбивство трьох російських журналістів у 2018 році на території Центральноафриканської республіки, коли вони розслідували діяльність ПВК "Вагнер".

Правда, останнім часом намітилася зовсім інша тенденція. Приміром, ту ж таки ПВК "Вагнер", якою керує Євгєній Прігожин, взагалі намагаються змалювати у доволі привабливому світлі.

За моїми даними, кілька місяців тому на стадіоні у столиці ЦАР відбувся прем'єрний показ російського фільму "Турист". Як з'ясувалося, це кіно прославляє убивць-"вагнеровців" як "відмінних військових інструкторів" на території африканської країни.

Читайте також:
Делегація щойно обраних до парламенту ФРН депутатів від прокремлівської партії "Альтернатива для Німеччини" прибула до Києва.
09 листопада, 11:24
Російська пропагандистка радіє також, що через дії Росії в Україні будуть мерзнути пацієнти в лікарнях.
01 листопада, 18:06
Кремлівський бункерний щур, якому чхати на власний народ, переконує світ щеплюватися сумнівним препаратом "Спутник V".
22 жовтня, 11:52
Донська річкова флотилія РФ поповнилася новим судном, названим на честь рецидивіста і терориста Арсена Павлова (він же "Моторола").
21 жовтня, 11:58
На Московії спрогнозували масове дезертирство і паніку у лавах Збройних Сил України у разі повномасштабного наступу держави-агресора.
27 вересня, 12:04
У Сімферополі встановили дошку на честь агента Кремля Григорія Іоффе, відомого своєю українофобською позицією.
10 вересня, 08:18