Знімки їжі можуть допомогти вгамувати апетит, – науковці Данії

24 травня, 18:25
Знімки їжі можуть допомогти вгамувати апетит, – науковці Данії
Фото: Google

Низка дослідницьких експериментів довела, що фотографії з їжею викликають у людей відчуття насиченості та ситості.

Про це свідчать результати кількамісячних випробувань науковців з Університету Орхуса у Данії, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Eurek Alert".

Нове дослідження біофізиків показало, що знімки зі стравами сприяють вгамуванню апетиту, принаймні, якщо неодноразово дивитися на зображення того самого продукту.

«У наших експериментах ми показали, що коли піддослідні люди бачили одну й ту саму картинку з їжею не менш як 30 разів, – вони почувалися ситими, ніж до того, як побачили її. Встановлено, що апетит тісно пов'язаний із когнітивним сприйняттям. Учасники експерименту отримували фізіологічну відповідь на те, про що думали, тому могли відчути себе цілком задоволеними, нічого не з'ївши», – розповів медичних наук доктор Тьярк Андерсен.

Данські дослідники уточнюють, що під час серії експериментів взяли участь понад тисячу повнолітніх осіб обох статей різного віку, найкращі показники продемонстрували молоді люди до 35 років.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає згадати про те, що глибокий і безтурботний сон – ключовий поживний елемент у захисті від хвороби Альцгеймера.

Читайте також:
Світ
Нещодавно археолог Мостафа Вазірі зробив приголомшливе відкриття, рівного якому не було понад 100 років. Розкриваємо таємницю нашим читачам.
27 травня, 17:19
Світ
Одне з семи чудес світу, стародавній архів безцінних рукописів, найбільша і найважливіша книгозбірня, що згоріла у полум'ї...
23 травня, 17:13
Історія
Наше уявлення про минуле мінливе. Зчаста те, чого ми знаємо з історії, на перевірку виявляється хибним або сильно спотвореним.
19 травня, 19:54
Життя
Перш ніж ви висловити критику з приводу заголовка, попередимо: існує безліч аргументів на користь того, що вказане твердження помилкове.
17 травня, 20:11
Світ
Один із видів пальм – Socratea Exorrhiza – росте у віддаленій лісистій місцевості на перетині кордону Еквадору, Перу та Бразилії.
28 квітня, 19:57
Світ
Все більше російських вагітних жінок летять народжувати в Аргентину в пошуках громадянства для своєї дитини.
24 лютого, 12:20