Зробили українську економіку разом

ЕКОНОМІКА
03.10.2020, 07:59
Зробили українську економіку разом

Команда Володимира Зеленського впевнено прямує до прірви, а разом із ними шаленими темпами падає економіка України.

Таку думку 2 жовтня висловив колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook.

Ексчиновник зазначає, що за 8 місяців поточного року індекс виробництва промисловості та сільського господарства сукупно склав -17,2%.

«За січень-серпень 2020 року індекс виробництва у будівництві склав -2,8%. Тоді як показник роздрібної торгівлі знаходиться на рівні -6%, що менше на 4,3% ніж минулого року. Індекс вантажообороту склав -17,1%. Отже, фактично, всі галузі знаходяться у незадовільному фінансовому стані, про це свідчить й оцінка власної діяльності підприємств», — написав Володимир Омелян.

Він також наголосив, що до кінця року українцям слід очікувати чергового зростання цін на продукти та інші товари й послуги у зв'язку з неефективною роботою чинної влади.

«Так, за результатами опитування НБУ промислові, будівельні підприємства, а також підприємства у сфері послуг доволі песимістично оцінюють свою діяльність. Більш того вони продовжують очікувати скорочення обсягу нових замовлень та загальної чисельності працівників і, як наслідок, буде збільшення вартості власної продукції», — підсумував Володимир Омелян.

Читайте також:
У Зеленського після ковіду і Буковеля трапився прогрес.
19 січня, 11:26
Підтримавши заяви Андрія Деркача, "гарант" не тільки зруйнував двопартійну підтримку України з боку США, але й підвів себе під санкції.
13 січня, 10:43
Або про претензії слуг народу на статус Його Слуг...
13 січня, 08:51
Про дешеві “відосики” замість народовладдя та “розводняки” посполитих, яких продовжують обирати як липку.
10 січня, 15:01
До збігу літери «с-с-си» у прізвищах медійних завсідниць по обидва боки цивілізаційного розлому.
05 січня, 08:59