Зробили українську економіку разом

ЕКОНОМІКА
03 жовтня, 07:59
Зробили українську економіку разом

Команда Володимира Зеленського впевнено прямує до прірви, а разом із ними шаленими темпами падає економіка України.

Таку думку 2 жовтня висловив колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook.

Ексчиновник зазначає, що за 8 місяців поточного року індекс виробництва промисловості та сільського господарства сукупно склав -17,2%.

«За січень-серпень 2020 року індекс виробництва у будівництві склав -2,8%. Тоді як показник роздрібної торгівлі знаходиться на рівні -6%, що менше на 4,3% ніж минулого року. Індекс вантажообороту склав -17,1%. Отже, фактично, всі галузі знаходяться у незадовільному фінансовому стані, про це свідчить й оцінка власної діяльності підприємств», — написав Володимир Омелян.

Він також наголосив, що до кінця року українцям слід очікувати чергового зростання цін на продукти та інші товари й послуги у зв'язку з неефективною роботою чинної влади.

«Так, за результатами опитування НБУ промислові, будівельні підприємства, а також підприємства у сфері послуг доволі песимістично оцінюють свою діяльність. Більш того вони продовжують очікувати скорочення обсягу нових замовлень та загальної чисельності працівників і, як наслідок, буде збільшення вартості власної продукції», — підсумував Володимир Омелян.

Читайте також:
Виборчий галоп добігає свого завершення. На горизонті — невідомість, страх і відчай за майбутнє України, де при владі Зе-команда.
24 жовтня, 19:47
"Слуги народу" готові домовлятися з депутатами-опонентами, щоб ухвалити бюджет України на наступний рік.
20 жовтня, 10:24
Зе-команда має намір кардинально трансформувати головну спецслужбу України.
17 жовтня, 21:48
Автори проєкту прагнуть внести зміни до Закону "Про рекламу".
16 жовтня, 12:53
Лише тверку у мінській групі й не вистачало!
30 вересня, 10:01