Зростання тарифів на газ посилить соціальну напругу у Миргороді

ПОЛТАВА
30.12.2020, 10:09
Зростання тарифів на газ посилить соціальну напругу у Миргороді

Ціна на послуги з розподілу газу, які надаються миргородцям підприємством "Полтавагаз", завищена та невиправдана з точки зору ринку.

Про це йдеться в офіційному зверненні міського голови Сергія Соломахи до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, і народного депутата Олега Кулініча.

За словами очільника Миргорода, стрімке зростання ціни на блакитне паливо викликало занепокоєння та соціальне напруження серед мешканців громади міста на тлі погіршення їхнього фінансового стану й низької платоспроможності.

«До 1 січня 2021 року для споживачів AT "Полтавагаз" діяв тариф 1,19 грн за 1 м³ на місяць (без ПДВ). У грудні 2020 року підприємством оприлюднено розрахунки планового тарифу на послуги у розмірі 2,316 грн за 1 м³ на місяць (з ПДВ), що майже вдвічі більше попереднього тарифу. Ухвалене рішення стало причиною обурення споживачів у нашій громаді, що може мати надалі суттєві негативні наслідки в соціальній та бюджетній сферах і в секторі економіки», – зазначив Сергій Соломаха.

Міський голова Миргорода певен, що вказана ситуація значно загострюється через неналежну якість наданих підприємством послуг, а також відсутність співпраці зі споживачами та органами місцевого самоврядування.

«Акціонерне товариство "Оператор газорозподільчої системи "Полтавагаз" займає монопольне становище у Полтавській області, позбавляючи жителів нашої громади права вибору. Зважаючи на вищевикладене, враховуючи численні скарги споживачів AT "Полтавагаз", із метою недопущення зростання соціальної напруги серед населення, прошу терміново вжити дієвих заходів щодо врегулювання проблемної ситуації та розглянути можливість зниження невиправданих складових тарифу за розподіл природного газу», – підсумував Сергій Соломаха. 

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що керівництво провідної національної енергетичної компанії "Нафтогаз" знову призначило мільйонні премії власному персоналу.

Читайте також:
Впродовж усього 2021 року на вітчизняному ринку можуть істотно зрости ціни на хлібобулочні вироби.
17 березня, 12:47
Ніколи такого не було і ось знову: всього за тиждень вітчизняні АЗС підвищили вартість бензину та дизельного пального.
15 березня, 13:46
Голова Кабінету міністрів продовжує брудні справи свого колишнього боса Ріната Ахметова, створивши власну корупційну схему в енергетиці.
16 січня, 19:56
За останні 10 років ціни на послуги житлово-комунального господарства в Україні підвищилися на 513,2%.
15 січня, 11:27
Олігарх Ігор Коломойський завдає чергового удару по економіці України, подальша співпраця з МВФ під великим питанням.
12 січня, 10:39
Мільйонні зарплати та премії для Андрія Коболєва з його підлеглими не завада для підняття цін на блакитне паливо.
27.10.2020, 12:15