ЗСУ готові до "подальших викликів, - Ллойд Остін

ВІЙНА
15.06.2023, 13:07
ЗСУ готові до "подальших викликів, - Ллойд Остін

В Україні розпочався "військовий марафон"

 Глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що в Україні сьогодні розпочався "військовий марафон", а Сили оборони готові до "подальших викликів".

Як передає медіа агенція "Останній Бастіон", про це він сказав на відкритті засідання контактної групи країн-союзників України у форматі "Рамштайн".

За його словами, російський диктатор путін зрозумів, що помилився у своїх розрахунках - Україна вистояла та готова до подальших викликів.

"Зараз розпочався військовий марафон на території України, а тому сьогодні ми розглядаємо її найбільш необхідні потреби. Націлюватимемося на довгострокову перспективу та довгостроковий мир для життя з таким сусідом", - зазначив Ллойд Остін.

Він заявив, що союзники зосередяться на боєприпасах для протиповітряної оборони та артилерії.

Також глава Пентагону згадав про старт програм із підготовки українських льотчиків Данією та Нідерландами. Партнери обговорять роботу коаліцій щодо постачання Україні винищувачів F-16 та танків Leopard.

Читайте також:
Війна
Постійні ракетно-бомбові удари російського окупаційно-терористичного контингенту по Україні – це найбільша загроза.
14.02.2023, 19:27
Війна
Українські військові отримують координати або ж їх підтвердження від США для переважної більшості ударів по об’єктах російських військ
10.02.2023, 08:28
Світ
Цифровий спосіб війни забезпечує ЗСУ перевагу над російською армією, попри різницю в силах та засобах наразі на користь загарбників
26.12.2022, 15:45
Світ
Пентаґон передає українському військово-політичному керівництву дані розвідуваних служб щодо поточної ситуації на Донеччині та Луганщині.
07.04.2022, 23:12
Війна
Окупанти можуть спробувати штурмувати Харків
вчора, 18:39
Війна
Німеччина відправить Україні ще одну установку Patriot
вчора, 17:00