ЗСУ вперше захопили іранський безпілотник Mohajer-6

ВІЙНА
24 вересня, 11:15
ЗСУ вперше захопили іранський безпілотник Mohajer-6

БПЛА оснащується ракетами третього покоління Almas із дальністю пуску 8 км

ЗСУ вперше захопили іранський безпілотник Mohajer-6, який може розвивати швидкість 200 км/год.

Збройні Сили України за день знищили щонайменше чотири іранські дрони Shahed і захопили цікавіший безпілотний літальний апарат Mohajer-6.

Що відомо

Сили оборони України змогли захопити дрон у Чорному морі.

На невеликому відео показано, як військовослужбовці взяли безпілотний літальний апарат на буксир та везуть на берег. У якому стані перебуває БПЛА, наразі невідомо.

Mohajer-6 - це ударний дрон, побудований за двобалковою схемою. Двигун встановлений у задній частині безпілотника. Максимальна швидкість становить 200 км/год, а радіус дії – 200 км. Дрон здатний підніматися на висоту 5 км і залишатись у польоті 12 годин.

Безпілотний літальний апарат оснащується ракетами третього покоління Almas із дальністю пуску 8 км, які вважаються аналогом ізраїльських Spike. Максимальна злітна маса Mohajer-6 складає 670 км, а вага корисного навантаження – 100 кг.

Читайте також:
Війна
У складі Сил оборони України є чимало загартованих у бою з окупантами військовослужбовців, найнепримітнішими для росіян є снайпери.
17 листопада, 21:34
Війна
Точним пострілом спецназівця було ліквідовано окупанта з відстані 2710 м
13 листопада, 13:42
Історія
124 роки тому І-й Український полк імені гетьмана Богдана Хмельницького дав по зубах більшовикам у Києві. Жовтневий заколот зазнав поразки.
11 листопада, 18:01
Війна
Наразі Україна завдяки західним поставкам та власним безпілотникам має артилерійську перевагу над російськими силами на півдні.
30 жовтня, 14:30
Війна
Українські військові показали знищення колони окупантів за допомогою БПЛА від литовців
20 жовтня, 12:10
Війна
Воїн української зенітної ракетної бригади імені гетьмана Пилипа Орлика протягом 10 та 11 жовтня знищив чотири крилаті ракети окупантів
14 жовтня, 12:00