ЗСУ збили російський штурмовик та взяли пілота у полон

ВІЙНА
26.02.2023, 15:15
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Ординський Су-25 уразили із переносного зенітно-ракетного комплексу «Стінгер»

Уранці 26 лютого над Авдіївкою було збито російський штурмовик Су-25.

Літак уразили із переносного зенітно-ракетного комплексу «Стінгер» 110-ї бригади ЗСУ. Пілота взято в полон.

Про це повідомив народний депутат України Муса Магомедов.

«Кажуть: «Помста – страва, яку подають холодною»… Але не в цьому випадку. Вчорашній авіаналіт на Авдіївський коксохім помщений менше ніж за добу», – написав депутат.

Раніше "Останній Бастіон" повідомляв, що на росії знову розбився штурмовик Су-25. За попередньою інформацією, у літака спалахнув двигун. Пілот встиг катапультуватися і нібито залишився живим.

Крім того, 23 лютого у Валуйському міському окрузі Бєлгородської області рф впав літак Су-25 міністерства нападу московії. Штурмовик упав на сарай із сіном, почалася пожежа, споруда згоріла.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Московитським загарбникам не раді на українській землі. Кожного із них наші захисники неодмінно й безповоротно перетворять на прах.
26 березня, 14:54
Війна
Попри всі марнославні заяви Кремля, українське вояцтво тримає плацдарм на Північному фронті у межах РФ. Жодного оточення немає.
21 березня, 20:34
Війна
8 березня дрони ГУР атакували нафтопереробний комплекс в Ленінградській області
08 березня, 14:09
Війна
У лавах Сил оборони України воює чимало добровольців з усього світу, які приїхали за покликом серця. Їм не байдужа доля вільної Європи.
17 лютого, 19:29
Війна
Національна гвардія щоденно тримає руку на пульсі безпеки найбільшого міста Сходу України під час комендантської години. Окупантів знищують.
16 лютого, 10:34