ЗСУ здобули перевагу в артилерії на південному напрямку -NYT

ВІЙНА
30.10.2022, 14:30
ЗСУ здобули перевагу в артилерії на південному напрямку -NYT

Наразі Україна завдяки західним поставкам та власним безпілотникам має артилерійську перевагу над російськими силами на півдні.

Про це повідомляє The New York Times із посиланням на українських командирів та військових аналітиків.

За даними NYT, Україна зараз має перевагу як у дальності стрільби, так і в високоточних ракетах і артилерійських снарядах, яких значною мірою бракує московії.

Українські солдати знищують бронетехніку вартістю в мільйони доларів за допомогою дешевих власних безпілотників, а також більш досконалих дронів та іншого озброєння, наданого Сполученими Штатами і союзниками.

"російські збройні сили залишаються грізною силою з крилатими ракетами, значною армією і мільйонами артилерійських снарядів, хоча і неточних. … Проте не можна не помітити, що ситуація на південному фронті змінюється", - йдеться у статті.

Відзначається, що зростаюча перевага України в артилерії уможливила повільний прогрес на півдні в напрямку Херсона.

Видання зазначає, що якщо влітку на Донеччині московія випускала приблизно 10 артилерійських снарядів на кожен український снаряд, то зараз на Херсонщині українські командири кажуть, що сторони випускають приблизно однакову кількість снарядів, але українські удари не лише мають більшу дальність, але й точніші завдяки супутниковому наведенню ракет та артилерійських снарядів, наданому Заходом.

"Ми можемо дістатися до них, а вони не можуть дістатися до нас", - сказав майор Олександр, командир артилерійської батареї на херсонському напрямку.

За його словами, зниження інтенсивності російських обстрілів також свідчить про нестачу боєприпасів.

"Існує думка, що російська армія нескінченна, але це міф… Інтенсивність вогню знизилася втричі. Воювати з ними реально", - запевнив майор.

Читайте також:
Війна
Окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації московії не припиняє спроб загарбати весь Донбас, але отримує гідну відсіч.
26 січня, 06:59
Війна
Східний фронт цілодобово палає від бойових дій, в яких безславно гинуть росіяни, штурмуючи "м'ясними хвилями" позиції наших захисників.
22 січня, 18:00
Війна
Гелікоптерні з'єднання Сил оборони України щодня нівелюють спроби російського окупаційного контингенту просунутися вглиб країни.
18 січня, 07:01
Війна
Російські загарбники не припиняють штурми на Бахмутському напрямі Східного фронту, "м'ясні хвилі" підкріплюються артилерією та авіацією.
12 січня, 19:17
Війна
25-річний уродженець тимчасово окупованої росіянами Луганщини Анатолій Дрьомов зумів вижити й потрапити до рук наших захисників.
10 січня, 18:27
Війна
Воїн 73 Морського центру спеціального призначення ліквідував російського окупанта з відстані 2710 метрів. Це справжній рекорд цієї війни.
02 січня, 19:47