Звільнено генерального директора заводу «Антонов» Сергія Бичкова

КРИМІНАЛ
31 березня, 18:27
Звільнено генерального директора заводу «Антонов» Сергія Бичкова

Ймовірною причиною звільнення стало те, що Ан-225 "Мрія" не було вчасно евакуйовано з аеропорту "Гостомель"

"Укроборонпром" зняв Сергія Бичкова з посади генерального директора Державного підприємства "Антонов", що входить до складу Концерну.

Підставою для усунення стало службове розслідування, зокрема перевірка окремих фактів, опублікованих у ЗМІ.

Про це повідомляє пресслужба "Укроборонпрому".

Опубліковані ЗМІ факти, які є підставою для розслідування, не уточнюються.

Своєю чергою генеральний директор концерну Юрій Гусєв направив відповідні звернення до правоохоронних органів, концерн сприяє СБУ у з'ясуванні обставин можливих порушень.

Зазначимо, Сергія Бичкова було призначено генеральним директором «Антонова» у травні 2021 року. До цього він був виконувачем обов'язків голови підприємства.

19 березня колишній командир «Мрії» Дмитро Антонов заявив, що Ан-225 можна було врятувати від ворожого обстрілу в Гостомелі, але літак було знищено через безвідповідальність керівництва, зокрема Сергія Бичкова особисто.

Повітряне судно не евакуювали, хоч така можливість була.

За словами командира екіпажу "Мрії" Дмитра Антонова, можна було б уникнути, якби керівництво ДП "Антонов" за 2 тижні до початку російської агресії не залишило Україну і не поїхало до німецького міста Лейпциг.

Саме туди за словами Антонова пропонували вивезти "Мрію" та інші літаки компанії – Ан-26, Ан-28 та Ан-74. Однак замість рішення про переведення керівництво компанії воліло туди виїхати саме.

Читайте також:
Опінії
Ось уже майже 3 роки як національна безпека України стагнує. А все тому, що Зе-влада систематично знищує оборонну галузь.
15 січня, 13:04
Кримінал
Реджеп Тайїп Ердоган підтримав ідею більшості співгромадян із приводу посилення покарання за спричинення пожеж в екосистемах.
25 червня, 21:34
Кримінал
На 121-шу добу 4-го місяця 8-річної війни нарешті заблокували активи (на понад 1 мільярд гривень) видобувних компаній одного з олігархів РФ.
24 червня, 19:23
Кримінал
Торгівцям людьми, які діяли у змові під виглядом волонтерів у соціальних мережах, завадили спрямувати українок із дітьми у тенета сутенерів.
24 червня, 08:54
Кримінал
В Охтирці правоохоронці натрапили на підпільний сховок із відверто українофобською агітаційно-пропагандистською літературою.
23 червня, 20:27
Кримінал
Відомого у країнах Балтії публіциста і проросійського політичного діяча Владіміра Ліндермана затримали у власній оселі на околиці Риґи.
23 червня, 18:09