Звільнено генерального директора заводу «Антонов» Сергія Бичкова

КРИМІНАЛ
31.03.2022, 18:27
Звільнено генерального директора заводу «Антонов» Сергія Бичкова

Ймовірною причиною звільнення стало те, що Ан-225 "Мрія" не було вчасно евакуйовано з аеропорту "Гостомель"

"Укроборонпром" зняв Сергія Бичкова з посади генерального директора Державного підприємства "Антонов", що входить до складу Концерну.

Підставою для усунення стало службове розслідування, зокрема перевірка окремих фактів, опублікованих у ЗМІ.

Про це повідомляє пресслужба "Укроборонпрому".

Опубліковані ЗМІ факти, які є підставою для розслідування, не уточнюються.

Своєю чергою генеральний директор концерну Юрій Гусєв направив відповідні звернення до правоохоронних органів, концерн сприяє СБУ у з'ясуванні обставин можливих порушень.

Зазначимо, Сергія Бичкова було призначено генеральним директором «Антонова» у травні 2021 року. До цього він був виконувачем обов'язків голови підприємства.

19 березня колишній командир «Мрії» Дмитро Антонов заявив, що Ан-225 можна було врятувати від ворожого обстрілу в Гостомелі, але літак було знищено через безвідповідальність керівництва, зокрема Сергія Бичкова особисто.

Повітряне судно не евакуювали, хоч така можливість була.

За словами командира екіпажу "Мрії" Дмитра Антонова, можна було б уникнути, якби керівництво ДП "Антонов" за 2 тижні до початку російської агресії не залишило Україну і не поїхало до німецького міста Лейпциг.

Саме туди за словами Антонова пропонували вивезти "Мрію" та інші літаки компанії – Ан-26, Ан-28 та Ан-74. Однак замість рішення про переведення керівництво компанії воліло туди виїхати саме.

Читайте також:
Опінії
Влада, а як ми жити будемо? Чим захищатимемося та змінюватимемо національну оборону далі?
01.09.2023, 16:41
Опінії
Ось уже майже 3 роки як національна безпека України стагнує. А все тому, що Зе-влада систематично знищує оборонну галузь.
15.01.2022, 13:04
Кримінал
Агентурна мережа ресурсної федерації московії обплела весь світ. Навіть у західних демократіях повно тих, кому криваві гроші не пахнуть.
15:03
Кримінал
Безкарно тероризувати ціле місто не можна без «владного даху». Саме з кримінальних грошей походить «раптове» багатство прокурорів і слідчих.
12 липня, 20:35
Кримінал
Це схоже на новини часів Януковича, але ні. Це реальність країни на третій рік війни.
12 липня, 11:22
Кримінал
Кривонос продовжує рятувати Чернишова.
11 липня, 16:01