“Гебельс Г+Г ТВ”: Громадський діяч висміяв "ТСН Тиждень" за антизбройну істерію

ПОЛІТИКА
08.02.2021, 16:50
“Гебельс Г+Г ТВ”: Громадський діяч висміяв "ТСН Тиждень" за антизбройну істерію
Фото: center-a.com

ТСН говорить словами МВС, залякуючи нас мільйонами одиниць "зброї, стверджуючи, що поліція "може захистити українців від українців".

Громадський діяч Руслан Рохов, який повідомляв, що журналісти телеканалу Коломойського – програми "Шах і мат" "ТСН Тиждень", у вчорашньому випуску, пропагували беззахисність законослухняних громадян, залякуючи нас збройовими баронами, повідомив нові подробиці.

Рохов нагадує, що сюжет ТСН почався з нагадування новини, як в Івано-Франківську зловмисник з револьвером під кулі флобера зробив без причини кілька пострілів в дівчину. Потім почали говорити про інші випадки, де злочинці стріляли в законослухняних громадян, "які не мали зброї для відсічі".

Той самий сюжет в якому "бджолам" розповідають про шкідливість меду

Але...

"Виявляється, що продовження слізної історії з розстріляною дівчиною було таким, яке ну просто не могли показати на Геббельс Г+Г ТВ, адже наступні потерпілі мали травмат і застосували його проти нападника. Після чого, бувши пораненими, затримали його. На той момент, якраз під‘їхала патрульна поліція. А тепер уявімо, що був би закон "Про зброю" і перша потерпіла мала б легальний нарізний короткоствол. Що було б?", – розмірковує Рохов.

Зазначаючи, що вона була б першою і останньою потерпілою того вечора.

Шах і мат "журналістам" "ТСН Тиждень", які зневажають свого глядача

"Так само як і в Кривому Розі, де навіжений ножем порізав 10 перехожих, двоє з яких загинули.
Те ж саме стосується й палія в Первомайську. Всіх цих злочинців потерпілі б знешкодили. Але про це не скаже ТСН. Бо ТСН зневажає свого глядача".

​​​Підкреслимо, що у попередньому дописі громадський діяч також зазначив, що ТСН говорить словами МВС, залякуючи українців мільйонами одиниць "нелегальної" зброї, додаючи вкрай дивне запитання: чи потрібна нам ще й законна зброя?: "Вже після цього в глядача виникає відчуття, що злочинці, окрім нелегального арсеналу, отримають ще й легальний арсенал. А потім все приправлять акцентом речника МВС, що вони консервативні в питанні зброї, й, дбаючи про українців, виступають проти права тих самих українців на короткоствольну нарізну".  

Напрошується логічний висновок, що такий спосіб структура Авакова захищає кого завгодно, але не "маленьких" українців. 

Право українців на володіння вогнепальною зброєю невигідне як раз тим, хто наш народ обдирає як липку

Разом з тим, згідно з останніми соціологічними даними,  61% громадян вважає, що Україні потрібен Закон "Про зброю" і 65% законослухняних громадян вважають себе достатньо відповідальними, аби володіти короткоствольною нарізною зброєю.

Але, щоб зрозуміти, що для "слуг народних" значить думка українців, варто згадати як проігнорували думку 80% громадян, коли відкривали варварський ринок землі та дали старт розпродажу тисяч державних стратегічних підприємств. 

Отже, очевидно: право українців на володіння вогнепальною зброєю невигідне як раз тим, хто цей народ обдирає як липку – той же господар так званих журналістів з "ТСН Тиждень".

Читайте також:
Андрій Сердюков — керівник операції по захопленню Росією у 2014 році території АР Крим
07 січня, 14:51
На Бішкек спрацював тиск Москви, яка хоче зберегти рештки постсовєцької недоімперії, не втративши вплив на Середню Азію.
07 січня, 10:25
Казахстан, сам того не відаючи, відвів удар від України. Але то на краще, тепер у Путіна велика проблема безпосередньо у підчерев'ї РФ.
07 січня, 08:33
У Фороському парку в окупованому Криму знищують 350-річні дерева
05 січня, 20:11
Міністерство оборони московії анонсувало облаштування полігону «Старокримський» в окупованому Криму
03 січня, 19:45
От вам і “знаменитий пломбір у вафельному стаканчику за 19 копійок”.
14.12.2021, 18:08