“Велюровий” Тищенко зриває підрахунок голосів на довиборах до ВР на Франківщині

ПОЛІТИКА
01 квітня, 14:59
“Велюровий” Тищенко зриває підрахунок голосів на довиборах до ВР на Франківщині

Приміщення ОВК оточили спецпризначенці.

Героєм цієї ночі  на Франківщині став нардеп Микола Тищенко. Це очільник десантної групи Слуга Народу, яку відправили для зриву підрахунку голосів на ОВК 87. І він поки успішно справляється з цією ганебною місією.

Про це повідомляє Рух ЧЕСНО.

Те, що він робив вночі на засіданні виборчої комісії, заслуговує окремої уваги журналістів і суспільства, інформую громадські діячі.

“Спершу, нардеп не знав, де опинився — Прикарпаття плутав із Закарпаттям. Таке буває, коли в партії невдало обирають лідера десантної групи. Політик вирішив, що він має право: вимагати журналістські посвідчення, вилучати їх, перевіряти на справжність, вимагати паспорти, проводити обшук людей з метою пошуку зброї”, інформують в "Чесно". 

“Велюровий” Тищенко зриває підрахунок голосів на довиборах до ВР на Франківщині_1

Микола Тищенко.

Зазначається, що Тищенко кричав, що він — народний депутат. Звинувачував Олександра Шевченка кандидата із “За майбутнє” — суперника висуванця від СН Вірастюка  Шевченка в сепаратизмі, вимагав вибачень і встати перед ним на коліна.

До речі, Шевченка вирішили вилучити з дільниці, хоча він не реагував на провокації Тищенка, які ймовірно, були розраховані на те, щоб вивести кандидата з себе і його таки вилучили.

Нині за результатами опрацювання 75% протоколів виборів народного депутата на 87 окрузі кандидат від партії "Слуга народу" Василь Вірастюк все ще тримає першість.

Він поки що набирає 31, 49% голосів виборців, але відрив від інших суперників у Вірастюка незначний. Так, "свободівець" Руслан Кошулинський наразі набрав 29,2%, а представник партії "За майбутнє" Олександр Шевченко 28,4%.

Нагадаємо, що сьогодні близько 11:00 приміщення ОВК почали оточувати спецпризначенці. Також будівлю оточили автівками. Вже о 11:30 прибули члени ОВК і розпочали роботу.

За даними руху ЧЕСНО, у приміщенні були мішки з документацією, яку здали члени ДВК і залишали на ніч в приміщенні Будинку культури. Сьогодні, за словами членів ОВК, положення мішків змінилося.

Читайте також:
Рефлексії політолога з приводу довиборів на 50 одномандатному мажоритарному окрузі.
30 березня, 13:17
Вона є підозрюваною у справ про вбивство журналіста Павла Шеремета.
15 лютого, 16:44
Це чернетка розробленої технологами близькими до Віктора Медведчука передвиборчої стратегії Леоніда Кучми ще 1999 року.
05 січня, 17:25
Депутат-мажоритарник зі 145 одномандатного округу Андрій Боблях вважає, що своїми діями Сергій Іващенко нашкодив авторитетові "гаранта".
28.11.2020, 13:26