$10 тисяч хабаря для прикарпатських поліціянтів і службовців СБУ

КРИМІНАЛ
30 червня, 19:23
$10 тисяч хабаря для прикарпатських поліціянтів і службовців СБУ

Попри всенародну боротьбу з російською агресією, вітчизняні правоохоронці лишилися незмінними: продовжують наживатися на громадянах.

Про це свідчать результати відповідного досудового розслідування, оприлюднені пресслужбою Національного антикорупційного бюро України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що замість ретельного пошуку агентів і шпигунів Кремля у глибокому тилу на Західній Україні, співробітники Національної поліції та Служби безпеки займаються вимаганням грошових коштів.

Станом на сьогодні слідчі НАБУ спільно зі Спеціальною антикорупційною прокуратурою відкрили матеріали для ознайомлення перед скеруванням обвинувального акта до суду.

Дії підозрюваних посадовців кваліфіковано за частиною 2 статті 190, частиною 4 статті 27, частиною 2 статті 15, частиною 3 статті 369, частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України.

«За даними слідства, старший оперуповноважений УСБ України в Івано-Франківській області та один із посадовців слідчого відділу СУ ГУНП цієї області підбурили особу до надання $9 тисяч неправомірної вигоди суддям Івано-Франківщини за зміну запобіжних заходів у кримінальному провадженні. Насправді кошти не планували нікому передавати, а посадовці СБУ і Нацполіції хотіли залишити їх собі. Ще у $15 тисяч підозрювані «оцінили» можливу зміну підслідності у кримінальному провадженні. Їх викрили "на гарячому", під час одержання чергового траншу неправомірної вигоди у $10 тисяч.

У ході досудового розслідування встановлено, що крім надання неправомірної вигоди, з метою штучного створення правових підстав для зміни підслідності в одному з кримінальних проваджень, підозрюваний мав фактично підкинути у заздалегідь визначене викритими правоохоронцями місце в житлі його спільника психотропну речовину амфетамін. Це потягло б за собою подальше незаконне притягнення особи до кримінальної відповідальності», – прокоментували ситуацію у пресслужбі НАБУ.

Вищенаведені факти вкотре підтверджують прогнилість наявної системи національної безпеки, до якої залучені недо-"реформовані" урядом Порошенка-Яценюка-Гройсмана-Авакова міліціянти та корумповані службісти СБУ.

Чинна влада, як бачимо, навіть під час війни з росію, також не стала наводити лад із вітчизняними силовими структурами, призвичаївшися до наявної стану речей й опанувавши різні схеми з грабунку населення, тобто нас із вами, шановні українці.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що в Україні всі брудні справи робляться або під покровом ночі, або під час війни, вірніше – особливо під час війни.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Обшуки відбуваються у кабінетах міського голови Одеси Геннадія Труханова та його заступників
05 грудня, 18:14
Кримінал
У серпні 2022 року Кауфмана вже затримали на кордоні під час спроби виїхати з України
05 грудня, 14:31
Політика
Неподання декларацій та відсутність їхньої перевірки максимально сприяє корупції та зловживанням
02 грудня, 15:55
Кримінал
Хабарники підписали угоду з прокурором та отримали умовний термін ув'язнення
02 грудня, 12:25
Опінії
Важливо! Війна війною, а обід за розкладом...
02 грудня, 08:37