100 днів скаженої сіоністської люті проти палестинців Ґази

СВІТ
17 січня, 19:55
100 днів скаженої сіоністської люті проти палестинців Ґази
Фото: Yeni Şafak

Після 7 жовтня 2023 року дії режиму Біньяміна Нетаньягу викликали зливу негативу. Що показово, не тільки у світі, а й у самому Ізраїлі.

Тверезий аналіз трагічних подій на Святій Землі на шпальтах незалежного видання Yedioth Ahronoth виклав політичний та військовий оглядач Наум Барнеа. Чоловік критично оцінює дії бойовиків ЦАХАЛ проти терористів ХАМАС на теренах смуги Ґази.

За 100 діб воєнної (насправді ж, геноцидної — прим. ред.) операції ізраїльські сіоністи не досягнули оголошеної мети, а більшість викрадених і полонених людей так досі й не повернулися додому. Натомість ЦАХАЛ щодня бомбардує сектор, знищуючи цивільних палестинців.

«Минула сотня днів свідчить про труднощі, а військовий наступ не має кінцевої мети, ба навіть плану. Тому, це лише каральна кампанія, кампанія помсти, кампанія скаженої люті тих, кому байдужі людські життя. Якщо припустити, що ми не маємо ні волі, ні можливості скинути у море понад 2 мільйони людей, то проблему, яку поставила спричинив напад ХАМАС не буде вирішено. Уряд Бібі Нетаньягу вже відмовився від встановлення контролю над сектором Ґаза.

А отже, переконаний, солдати ЦАХАЛ там не залишаться назавжди. Що буде далі: ХАМАС відновиться чи там запанує анархія в стилі Сомалі? Масштаби втрат, збитків і тривалість війни, змушують з усією серйозністю запитати — чи правильно, щоби ті самі люди, з чиєї вини відбулися події 7 жовтня, продовжували служити на своїх посадах? Відповідь очевидна, але не для Бібі з його командою, якому крива помста затьмарила розум», — невтішно зазначає Наум Барнеа.

Крім того, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», уряд Південноафриканської республіки подав позов проти Ізраїлю до Суду ООН за звинуваченням у геноциді у Ґазі. Сіоністи відкидають усі закиди та називають їх «кривавим наклепом антисемітів».

100 днів скаженої сіоністської люті проти палестинців Ґази_1
Читайте також:
Війна
Старі-«добрі» практики більшовицьких бузувірів досі панують у лавах війська РФ. Кожен захоплений у полон українець зазнає нелюдських тортур.
27 березня, 20:54
Політика
Однією із головних загроз міжнародній безпеці завжди були спеціальні (каральні) служби Кремля. Незалежно від назви їхня методика стабільна.
26 березня, 06:00
Війна
Ворог не здатен зупинити просування загонів РДК і ЛСР на нібито своїй території, що вже казати про нове вторгнення з Білгородщини й Курщини.
21 березня, 06:02
Війна
Масштабна гуманітарна криза, викликана війною Ізраїля у Ґазі, загрожує всьому регіону. Діти страждають на гостре недоїдання і зневоднення.
19 березня, 06:00
Світ
Чинний окупаційно-терористичний режим Ізраїля хоче завдати «остаточного удару» по південній частині смуги Ґази. Палестинці у небезпеці.
17 березня, 16:31
Кримінал
Російські загарбники продовжують хизуватися терором і репресіями українців. Забаганки кремлівського бункерного діда для них понад усе.
03 березня, 10:26