100 гарних справ

ПОЛТАВА
15.07.2021, 12:10
100 гарних справ

Епіклеза — найважливіша мить літургії, а у відповідальній життєдіяльності — допомога фронту та участь у війні.

Усе інше минуще і допоміжне... А тому по черзі викладатиму складові нашого запльоту.

У сакрально-освітніх авдиторіях Полтавський державний аграрний університет (ПДАУ) навчається понад 80 осіб, які мали зв'язок з війною. Цифра солідна і переконлива; реґіон — не надто націоналістичний; порєбрік поряд; тож непогано посилити контингенту присутність українських сенсо-твердинь опершись на комбатантську спудейську спільноту.

Як відомо, вирішальним "тротилом акціонізму" з нашого боку є книги.

Саме тому Видавництво "Zалізний тато" вирішило підігріти бібліотечний арсенал закладу. Це співпало з флеш-мобом "100 добрих справ", який присвячено 100-річчю аграрного університету.

Але луночки добротворчості на сайті вишу були вже забиті. Тому книжковий хід конем виявився 101-ою доброю справою на честь ювілею. 
Відтак, сюжет цієї історії вигнувся карколомним фляком.

Адже, несподівано, на жест видавництва відреагувала ректор університету Валентина Аранчій. Ця мудра і добропорядна жінка-управлінець крила нашого джокера 102-ою доброю справою. 

З полів і скромних володінь університету було зібрано добірний вітамінний купаж плодів та завантажено у бус з прицепом. До різнокалібрних картопель/часників/цибуль/капуст було домазано придбані макарони, каву, солодощі та інші ніштячки і відправлено на Східний фронт для легендарного бойового підрозділу 1-ша окрема штурмова рота ДУК ПС, органічною частиною якого я є. Супроводжувати караван на лінію фронту мені допомагав носій левового серця, ясноликий Dmytro Disperato, за що я йому вдячний.

Тож, від імені бойвого добровольчого підрозділу висловлюю уклінну вдячність мобу Полтавського агроуніверу та його посутньому ректору Валентині Іванівні за небайдужість, чітку україноцентричну позицію та волю до благородних вчинків.

Сподіваюсь і розраховую на подальшу колаборацію за напрямком підтримки добровольчих підрозділів, які не отримують від держави жодної копійки фінансування. І нехай іншим свідомим націонал-пляжникам з мохіто в руках добротворчість команди ПДАУ слугує прикладом для наслідування.

І якщо виникло бажання повторити чин, не відходячи від каси, переказуйте гривники на карту командира 1-ої ОШР, друга "Да Вінчі" та поширюйте цей допис. Честь, Повага, Обіймашки!

100 гарних справ_1
100 гарних справ_3
100 гарних справ_5
вибір редакції
Читайте також:
Війна
До редакції медіаагенції "Останній Бастіон" звернулися українські захисники, які прямо зараз обороняють займані рубежі.
03 вересня, 10:00
Полтава
Юні патріоти з сіл Базилівщина та Абрамівка Полтавського району самоорганізувалися задля підтримки наших захисників на фронті.
19 серпня, 20:07
Війна
Добровольчий підрозділ поліції особливого призначення з Дніпропетровщини просить допомогти викупити автомобіль для перевезення бійців.
21 червня, 08:20
Полтава
Черговий мінібус для українських захисників вирушив із Пирятинської громади на Східний фронт, де тривають щоденні бойові дії.
17 червня, 08:03
Полтава
22-23 жовтня у Полтаві відбудеться благодійна виставка-аукціон на підтримку малечі, в якої діагностовано аутизм.
20.10.2021, 14:30
Полтава
Команда нашого медіаресурсу продовжує активності на вістрі добротворчості та волонтерства.
11.08.2021, 15:09