12 грн  – нова вартість пасажирських перевезень у Лубнах

ПОЛТАВА
19.11.2021, 10:06
12 грн  – нова вартість пасажирських перевезень у Лубнах

Жителі Лубенської громади відтепер платитимуть на 4 гривні більше за проїзд у громадському транспорті.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради після наради представників влади з приватними перевізниками.

Головною причиною здорожчання вартості проїзду у лубенських маршрутках названо зростання цін на газ метан, яким заправляються транспортні засоби.

«До виконавчого комітету міської ради звернулися перевізники з проханням встановити тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у розмірі 12,00 грн та надали відповідні розрахунки з підтвердними матеріалами. Слід зазначити, що на початку вересня тариф по місту був збільшений до 8,00 грн, розмір якого розрахований з урахуванням актуальної на той час вартості газу 18,00 грн. З незалежних від перевізників і органів місцевого самоврядування причин на початку жовтня вартість газу підвищилась до 36,20 грн, тобто вартість пального зросла більш ніж у двічі», – прокоментували ситуацію у пресслужбі Лубенської міськради.

При цьому не уточнюються, з якого саме дня почне діяти новий тариф – 12 грн – на проїзд для жителів громади, адже за результатами обговорення перевізникам рекомендовано подати остаточні розрахунки в частині зменшення ціни з врахуванням фактичної вартості газу.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", у Кременчуці маршрутки поступляться місцем автономним тролейбусам.

Читайте також:
Економіка
Чим довше "слуги неукраїнського народу" перебувають при владі, тим гострішою стає соціально-економічна криза.
25 січня, 07:48
Економіка
Невдовзі вітчизняні ціни на товари молочарства знову підуть угору, причиною тому є зростання вартості блакитного палива.
13 січня, 07:38
Економіка
На 3-му році при владі у команді "найвеличнішого лідора сучасності" все ж визнали власну неспроможність керувати державою.
10 січня, 10:07
Економіка
Таке може статися через зростання вартості газу
04 січня, 10:46
Життя
У зв'язку із подорожчанням сировини та матеріалів.
02 січня, 10:35
Полтава
Виконавчий комітет Пирятинської міської ради запровадив нові тарифи на проїзд у громадському транспорті населеного пункту.
06.10.2021, 14:01