12 грн  – нова вартість пасажирських перевезень у Лубнах

ПОЛТАВА
19 листопада, 10:06
12 грн  – нова вартість пасажирських перевезень у Лубнах

Жителі Лубенської громади відтепер платитимуть на 4 гривні більше за проїзд у громадському транспорті.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради після наради представників влади з приватними перевізниками.

Головною причиною здорожчання вартості проїзду у лубенських маршрутках названо зростання цін на газ метан, яким заправляються транспортні засоби.

«До виконавчого комітету міської ради звернулися перевізники з проханням встановити тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у розмірі 12,00 грн та надали відповідні розрахунки з підтвердними матеріалами. Слід зазначити, що на початку вересня тариф по місту був збільшений до 8,00 грн, розмір якого розрахований з урахуванням актуальної на той час вартості газу 18,00 грн. З незалежних від перевізників і органів місцевого самоврядування причин на початку жовтня вартість газу підвищилась до 36,20 грн, тобто вартість пального зросла більш ніж у двічі», – прокоментували ситуацію у пресслужбі Лубенської міськради.

При цьому не уточнюються, з якого саме дня почне діяти новий тариф – 12 грн – на проїзд для жителів громади, адже за результатами обговорення перевізникам рекомендовано подати остаточні розрахунки в частині зменшення ціни з врахуванням фактичної вартості газу.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", у Кременчуці маршрутки поступляться місцем автономним тролейбусам.

вибір редакції
Читайте також:
Виконавчий комітет Пирятинської міської ради запровадив нові тарифи на проїзд у громадському транспорті населеного пункту.
06 жовтня, 14:01
Депутати Гадяцької громади вимагають не допустити підвищення ціни на блакитне паливо для підприємств сфери теплопостачання.
28 серпня, 07:51
Вартість овочів, які громадяни України використовують для приготування борщу, у 2021 році зросла на 10,2%.
17 серпня, 11:35
Від сьогодні мешканці Кременчуцької громади платитимуть по-новому за послуги з утилізації твердих побутових відходів.
13 серпня, 14:00
З 1 серпня 2021 року для мешканців Козельщинської громади зросте вартість послуг на транспортування відходів.
29 липня, 13:09
5 гривень — така нова вартість разової поїздки у комунальних тролейбусах і багатомістких автобусах Кременчука.
13 липня, 13:29