У Кременчуці маршрутки поступляться місцем автономним тролейбусам

ПОЛТАВА
05.11.2021, 12:57
У Кременчуці маршрутки поступляться місцем автономним тролейбусам

Тролейбус із функцією автономного ходу випробували на кременчуцьких вулицях; невдовзі він і йому подібні возитимуть пасажирів.

Інформацію про це оприлюднила пресслужба на сайті органу місцевого самоврядування, передає аґенція "Останній Бастіон".

Вказана одиниця електротранспорту під рейсовим номером "15Б+" здійснила тестовий проїзд віддаленими районом Кременчука, де поки що переважають маршрутки.

«Уже за тиждень автономний тролейбус працюватиме щоденно, у години пік, аби люди могли спокійно дістатися на роботу, навчання, лікування. Адже цей маршрут проходить повз дитячу й дві "дорослі" лікарні, медичний і педагогічний коледжі та віддалений мікрорайон; тобто, є справді важливим для багатьох кременчуківців», – прокоментував ситуацію міський голова Віталій Малецький.

Очільник Кременчука додає, що пасажири неодноразово скаржилися на незадовільну роботу приватного перевізника, тому міська влада ухвалила рішення запустити у віддалений мікрорайон нові комунальні тролейбуси.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Луцьк наслідує приклад Дніпра, а Полтава пасе задніх у питанні покращення системи громадського транспорту.

Читайте також:
Світ
У Північній Америці створено перший і дотепер єдиний транснаціональний залізничний консорціум, який пануватиме на далекому континенті.
19.04.2023, 19:14
Економіка
Через запроваджені Кремлем обмеження польотів з 24 лютого весь потік пасажирських перевезень припав на слабку інфраструктуру "РЖД".
16.07.2022, 17:01
Економіка
З часу  остаточної деблокади вперше до Чернігова з Києва вирушив повноцінний пасажирський потяг.
21.04.2022, 18:51
Полтава
Жителі 5 сіл Біленченківського і Сарського старостинських округів Полтавщини нарешті мають змогу без пересадок дістатися Гадяча.
08.02.2022, 11:08
Економіка
Запроваджені вітчизняною митницею нові індикативні ціни на іноземні автомобілі спричинили справжній колапс на Одещині.
04.02.2022, 08:37
Світ
Гельсінська корабельня ухвалила рішення спорудити криголам для потреб "Норильського нікелю" підсанкційного олігарха Владіміра Потаніна.
20.01.2022, 08:37