У Кременчуці маршрутки поступляться місцем автономним тролейбусам

ПОЛТАВА
05.11.2021, 12:57
У Кременчуці маршрутки поступляться місцем автономним тролейбусам

Тролейбус із функцією автономного ходу випробували на кременчуцьких вулицях; невдовзі він і йому подібні возитимуть пасажирів.

Інформацію про це оприлюднила пресслужба на сайті органу місцевого самоврядування, передає аґенція "Останній Бастіон".

Вказана одиниця електротранспорту під рейсовим номером "15Б+" здійснила тестовий проїзд віддаленими районом Кременчука, де поки що переважають маршрутки.

«Уже за тиждень автономний тролейбус працюватиме щоденно, у години пік, аби люди могли спокійно дістатися на роботу, навчання, лікування. Адже цей маршрут проходить повз дитячу й дві "дорослі" лікарні, медичний і педагогічний коледжі та віддалений мікрорайон; тобто, є справді важливим для багатьох кременчуківців», – прокоментував ситуацію міський голова Віталій Малецький.

Очільник Кременчука додає, що пасажири неодноразово скаржилися на незадовільну роботу приватного перевізника, тому міська влада ухвалила рішення запустити у віддалений мікрорайон нові комунальні тролейбуси.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Луцьк наслідує приклад Дніпра, а Полтава пасе задніх у питанні покращення системи громадського транспорту.

Читайте також:
Гельсінська корабельня ухвалила рішення спорудити криголам для потреб "Норильського нікелю" підсанкційного олігарха Владіміра Потаніна.
20 січня, 08:37
Центр і Медичне містечко Кременчука нарешті з'єднали з віддаленим густонаселеним мікрорайоном Молодіжний.
06.12.2021, 11:46
Натомість в Україні вітчизняний автопром, зокрема Запорізький автозавод, випускає з конвеєра копії російських корит на колесах.
13.11.2021, 14:54
Фанати кіновсесвіту Джорджа Лукаса із захватом спостерігають за появою Jetson One.
03.11.2021, 14:31
Кременчуцькі чиновники постали перед складною проблемою: необхідно як найшвидше подвоїти чисельність водіїв комунального транспорту.
23.08.2021, 11:13
Новосанжарський територіальний центр соціального обслуговування займатиметься перевезенням маломобільних громадян.
20.08.2021, 13:03