14 ОМБр ім. князя Романа Великого випалює ворога гартованим залізом

ВІЙНА
24.07.2022, 08:42
14 ОМБр ім. князя Романа Великого випалює ворога гартованим залізом

Незламні та невтомні українські захисники артилерійським вогнем привчають російських окупантів "любити землю", на яку вони напали.

Відповідний фотозвіт із зони бойових дій на Сході оприлюднила Служба зв'язків з громадськістю 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого у Facebook.

Як з'ясувалося, військовослужбовці Волинського підрозділу виважено, спокійно і цілеспрямовано знищують ворогів на завданому командуванням відтинку фронту, без ушкоджень для цивільних.

«Наша техніка вже заряджена смертоносними для окупантів снарядами. За мить – виїзд на вогневу позицію і пролунає таке милозвучне "триста тридцять три"! Чітка, точна і красива робота наших Князівських драконів-артилеристів – трішки згодом. Слідкуйте, вам сподобається; одна ціль – один влучний постріл. Обіцяна краса "подарунків", що летять на зустріч ворогам. Приймайте!», – йдеться у повідомленні 14 ОМБр ім. князя Романа Великого.

Водночас зауважимо, що крім ювелірної роботи волинських артилеристів по скупченню загарбників, проти росіян працюють й інші бійці: піхотинці, мінометники та аеророзвідники, – допомагаючи відряджати незваних гостей на концерт Кобзона.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", підрозділи Сил оборони України продовжують контрнаступальні дії у Херсонській області.

14 ОМБр ім. князя Романа Великого випалює ворога гартованим залізом_1
14 ОМБр ім. князя Романа Великого випалює ворога гартованим залізом_3
14 ОМБр ім. князя Романа Великого випалює ворога гартованим залізом_5
Читайте також:
Війна
Станом на п’ятницю, 29 серпня, російська окупаційна армія просунулася поблизу трьох населених пунктів на території Донецької області.
29 серпня, 14:56
Війна
Росіяни просуваються дедалі швидше, зменшуючи втрати.
21 серпня, 14:02
Війна
російський диктатор володимир путін хоче, щоб президент США Дональд Трамп забезпечив йому те, чого не може домогтися його армія.
19 серпня, 21:41
Війна
За даними Пентагону, українські війська в Покровську можуть опинитися під загрозою оточення.
13 серпня, 16:15
Війна
Історія повторюється: 2018–2022 і знову 2024. Україна ризикує знову втрачати сотні кілометрів на добу, як у 2022-му.
12 серпня, 10:05
Війна
Війська рф в липні могли захопити близько 500-550 кв. км української території. Такий самий обсяг територій росіяни окупували і в червні.
09 серпня, 15:14