15 млн грн готівки, золото і картина в образі Муссоліні: результати обшуку у Киви

ПОЛІТИКА
02.12.2021, 08:55
15 млн грн готівки, золото і картина в образі Муссоліні: результати обшуку у Киви

Під час обшуку знайшли награбоване разом з Мамаєм з родичів небіжчиків на полтавських кладовищах, підприємствах ЖКГ, та спорту

Під час обшуку у будинку депутата ОПЗЖ знайшли багато коштовних речей. Серед них – золото, готівка та картини керівниці підсанкційної «Страни.ua» Світлани Крюкової. Про це повідомили журналісти Bihus.Info з посиланням на інформацію, яку вони отримали від джерел в правоохоронних органах.

Як свідчать фотографії, які редакція Bihus.Info отримала з власних джерел у правоохоронних органах, під час обшуку в Іллі Киви знайшли готівку як в гривнях, так і в іноземній валюті. За даними джерела, під час обшуку в нардепа виявили понад 1,1 млн грн та 500 тис. доларів США (приблизно 13,5 млн грн), а також понад 300 тис. грн – в автомобілі. Це значно перевищує готівкові заощадження, які Кива вказав у своїй останній щорічній декларації (425 тис. грн).

15 млн грн готівки, золото і картина в образі Муссоліні: результати обшуку у Киви_1

Окрім готівки, правоохоронці виявили також багато золотих злитків, вагою від 1 до 100 грам. На одну з фотографій з обшуку потрапило щонайменше 6 стограмових злитків, вартість яких перевищує 5 тис. євро (понад 150 тис. грн).

15 млн грн готівки, золото і картина в образі Муссоліні: результати обшуку у Киви_3

Таким чином, загальна вартість золота на одній цій фотографії становить не менше 1 млн грн. При цьому в декларації Іллі Киви будь-яке золото відсутнє.

Окрім цього, в будинку знайшли декілька картин, які на своїх сторінках в соцмережах продає керівниця підсанкційного видання “Страна.Юей” Світлана Крюкова. Одну з цих картин, де Кива змальований в образі фашистського диктатора Беніто Муссоліні, Крюкова подарувала нардепу на його день народження у 2020 році.

15 млн грн готівки, золото і картина в образі Муссоліні: результати обшуку у Киви_5

На іншій картині Кива змальований в компанії своїх колег по ОПЗЖ – Вадима Рабіновича та Віктора Медведчука – в образах героїв радянського фільму “Кавказька полонянка”. Цю картину Світлана Крюкова виставила на продаж в травні цього року. Судячи з коментарів під відповідним дописом, тоді картину за 10 тисяч доларів придбав бізнесмен Сеяр Куршутов. У той же час з квітня цього року Куршутов перебуває під санкціями РНБО.

15 млн грн готівки, золото і картина в образі Муссоліні: результати обшуку у Киви_7

Нагадаємо, що обшуки в Іллі Киви відбулися 16 листопада. ДБР, Нацполіція та Офіс Генпрокурора здійснювали їх у провадженні про можливе незаконне поводження зі зброєю.

Завдяки відеозаписам з обшуку, які у соцмережах опублікував інший нардеп від ОПЗЖ, Вадим Рабінович, журналістам Bihus.Info вдалося встановити, що Кива живе у триповерховому будинку у Козині під Києвом.

Торік цей будинок виставили на продаж за 21 млн грн або ж на довгострокову оренду за 120 тис. грн на місяць. При цьому ані самого будинку, ані витрат на його купівлю або оренду, Ілля Кива у своїй декларації не вказав.

ДЖЕРЕЛО

Зауважимо, що атестаційна колегія Міністерства освіти та науки скасувала рішення про присудження опальному нардепу Іллі Киві наукового ступеня «кандидат наук з держуправління».

16 листопада Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський позбавив Іллю Киву права на нагородну зброю.

27 жовтня Апеляційна Палата Вищого антикорупційного суду залишила без задоволення апеляційну скаргу сторони захисту на рішення суду першої інстанції від 13.08.2021 про визнання необґрунтованими активи у сумі понад 1,2 млн гривень, що належать Іллі Киві.

Таким чином, апеляційний суд підтримав позицію прокурора САП та залишив без змін рішення ВАКС, яким визнано необґрунтованими активи у сумі понад 1,2 млн гривень, що належать Іллі Киві, та стягнуто їх відповідно до українського законодавства в дохід держави.

Останній Бастіон нагадує, що цинічні потвори Кива і Мамай почали витягувати гроші навіть в мертвих.

Читайте також:
Полтава
Поліціянти відмовилися вносити до ЄРДР інформацію про кримінальні правопорушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін
20 червня, 11:45
Світ
Панування наркокартелів, шалена корупція, бездіяльність правоохоронців і судів стали буденністю для батьківщини нащадків ацтеків і майя.
20 червня, 09:08
Полтава
"Преміум" заклад відмовляється надавати клієнтам договори про надання послуг, змушуючи їх підписувати правила якогось ефемерного клубу
15 червня, 14:31
Опінії
Інакше, який із Володимира Олександровича Президент України чи тим паче Верховний Головнокомандувач Збройних Сил?!
09 червня, 09:07
Виміри
ГУНП в Полтавській Області та УСБУ в Полтавській області намагаються змусити "Останній Бастіон" замовкнути
04 квітня, 15:07
Війна
Він намагався проникнути на контрольовану Україною територію
16 лютого, 14:51