1,8 млн грн на реабілітацію фронтовиків від Миргородської громади

ПОЛТАВА
24 травня, 06:07
1,8 млн грн на реабілітацію фронтовиків від Миргородської громади

Наші захисники після повернення з передової потребують не просто підтримки, але комплексної допомоги. Зокрема, це стосується стану здоров'я.

До такого кроку на тижні дійшли у Миргородській міській раді. З ініціативи громадськості виконавчий комітет визнав своїм пріоритетом у роботі всебічну підтримку воїнів Сил оборони України та членів їхніх родин.

Як наголосили в органі місцевого самоврядування, на найближчому засіданні депутати проголосують за Комплексну програму реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників/Захисниць і їхніх родин. Її виконання обмежено 2024-2026 роками.

Для реалізації програми виконком Миргородської міськради заклав у бюджеті відповідні кошти на загальну суму 1,8 мільйона гривень. Уточнюється, що від початку поточного року влада громади вже спрямувала на підтримку фронтовиків 4,8 мільйона гривень.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» уже повідомляла про те, як на третьому році великої війни полтавські «зелені ямщики» досі не вважають за потрібне допомагати нашим захисникам. Свої кишені їм ближчі за життя фронтовиків.

Читайте також:
Полтава
Якби влада не намагалася списати всі свої гріхи на війну і ворожу окупацію, правду видно не озброєним оком. Особливо у Полтавському районі.
вчора, 14:50
Полтава
У зв'язку зі складною ситуацією на фронті армія потребує підсилення. Але на відміну від росіян наші захисники цінують якість, не кількість.
14 червня, 14:56
Полтава
Новітнім вітчизняним більшовикам надбане дідами й батьками господарство не потрібне. А от гроші (дуже багато грошей) — інша справа.
13 червня, 14:55
Полтава
Поки полтавські «зелені ямщики» радо сприяють деградації, в області деякі громади взялися за підтримку молоді. Освіченому поколінню дорога!
12 червня, 06:09
Полтава
До кінця місяця комунальні служби мають забезпечити питною водою жителів Дмитрівського старостинського округу. Тому прокладають трубу.
10 червня, 12:34
Полтава
Деякі із місцевих рад Полтавщини вирішили зекономити на безпеці населення. Рятуватися від російських ракет і дронів стало дешево та сердито.
09 червня, 16:21