Підтримка фронтовиків — справа престижу для Хорольської міськради

ПОЛТАВА
22 травня, 14:46
Підтримка фронтовиків — справа престижу для Хорольської міськради

На третьому році великої війни полтавські «зелені ямщики» досі не вважають за потрібне допомагати нашим захисникам. Свої кишені їм ближчі.

Чого не скажеш про органи місцевого самоврядування у Кременчуцькому районі. Так, у Хоролі на черговому засіданні виконавчого комітету чиновники погодили виділення коштів із бюджету громади для земляків-військовослужбовців.

Остаточне рішення ухвалять депутати міської ради на найближчій сесії, яка відбудеться наступного тижня. З'ясовано, що воїнам Сил оборони України, які мешкають у громаді, але зараз стримують московитських загарбників на фронті, нададуть матеріальну допомогу.

«Перш за все фінансову підтримку отримають особи, які отримали поранення, контузії, каліцтва, одержані під час захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України. Також допомога надійде громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах», — прокоментували ситуацію у Хорольському виконкомі.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, що Решетилівська міськрада пообіцяла покращення медикам і пожежникам. Внесені зміни до бюджету громади на 2024 рік передбачають виділення додаткових коштів на соціальну галузь.

Читайте також:
Полтава
Неповнолітніх мешканців селища Шишаки, котрі ростуть без одного чи обох батьків, мають намір забезпечити необхідним житлом.
21.09.2021, 08:52
Полтава
Підтримати гривнею соціально незахищені верстви населення вирішили чиновники та депутати у Нових Санжарах.
20.07.2021, 07:01
Полтава
Жителям селища Машівка Полтавського району, котрі є власниками пасік, виплатять дотації у розмірі 200 гривень за 1 бджолосім'ю.
17.07.2021, 08:01
Полтава
Понад 4 мільйони гривень планує виділити міська рада Пирятина на посилення соціального захисту населення.
16.02.2021, 09:35
Економіка
18 мільйонів гривень спрямує Одеська обласна рада на потреби аграріїв регіону, які втратили врожай через цьогорічну аномальну погоду.
31.12.2020, 09:49
Опінії
На минулій сесії Полтавської міської ради до сесійної зали вдалося завести полтавців інвалідів-візочників.
23.10.2020, 13:00