20 французьких генералів попередили Макрона: Франції загрожують хаос і громадянська війна

СВІТ
26 квітня, 18:03
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Спільне

Прокляття Франції...

Відставні французькі генерали в публічному листі попередили Макрона про небезпеку загальної ненависті через соціальну напруженість, релігійний екстремізм, які можуть привести до хаосу і громадянської війни в майбутньому.

Відкритий лист — ініціатива відставного офіцера жандармерії Жан-П'єра Фабр-Бернадака, яке було опубліковано в його блозі Place Armes, онлайн-спільноті військовослужбовців.

Його підписали 20 відставних генералів і понад 1000 чиновників різного рангу в збройних силах, поліції і жандармерії, які стверджують, що вони не можуть залишатися «байдужими» і «пасивними спостерігачами» подій, що відбуваються.

«Небезпека наростає, насильство зростає з кожним днем. Хто б міг припустити десять років тому, що професори одного разу обезголовлять, коли він покине коледж? », — йдеться в підписаному листі, там також відзначається різке зростання соціальних проблем, релігійного екстремізму, насильства з боку іммігрантських банд і розростання ізольованих іммігрантських анклавів.

У листі стверджується, що т.зв. «Ісламізм» у Франції призвів до спроби створити райони, «де закони республіки не застосовуються», на яких поширюються догми, що суперечать нашій конституції».

Автори листа звинувачують Макрона в тому, що його режим використовує поліцію в якості «довіреної особи» і «цапа-відбувайла» в демонстраціях, подібних жовтим жилетам, через які французи впадають у відчай.

У листі міститься заклик до влади вийти за рамки «пустощів і винуватого мовчання» і діяти, в іншому випадку режим Макрона буде відповідальним за громадянську війну і масу смертей в результаті майже гарантованого хаосу.

Фабр-Бернадак, чия остання книга «Прокляття Франції — між лінчуванням в ЗМІ і щоденним насильством», випущена минулого місяця, також говорить про схожі наративи і розколи у французькому суспільстві, засновані на поширенні державного фашизму і ісламофобії.

20 французьких генералів попередили Макрона: Франції загрожують хаос і громадянська війна_1

Раніше під час обговорення на Sud Radio генерал сказав, що побоюється нинішньої ситуації, яка веде до вибуху. «Я не буду говорити слово« громадянська війна », але це недалеко», — сказав він.

Вищезгаданий лист підтримала лідер ультраправої опозиції Марін Ле Пен на правому новинному сайті Valeurs Actuelles.

«Стурбованість, яку ви сміливо висловлюєте, не може залишатися в стадії вираження обурення, яким би сильним воно не було. В умовах демократії це вимагає пошуку політичного рішення, яке має матеріалізуватися через проєкт зміни влади », — сказала вона, запрошуючи відставних військовослужбовців приєднатися до її кампанії на президентських виборах 2022 року.

Відділ моніторингу Останнього Бастіону.
 

Читайте також:
«Обшуки проводились за адресами фактичного проживання двох фігурантів кримінальної справи».
08 червня, 16:22
Українці ж досі чекають, коли запрацюють правоохоронні органи, що покликані "служити та захищати", берегти нашу державність від запроданців.
06 червня, 10:26
Щоб припинити катування в'язні російської зони зашивають собі роти, ріжуть животи, руки, шиї.
28 травня, 16:48
“Я не можу собі уявити вигнання з України тих, хто в найважчі часи прийшов на її захист від зовнішнього ворога”.
24 травня, 19:15