22 млн грн на видовища для лохторату: Держкіно проспонсорувало «слугу» Сушка

ПОЛІТИКА
15.01.2022, 10:37
Зе-бубочка і його "слуга" Сушко
Зе-бубочка і його "слуга" Сушко
Фото: Telegram

Державне агентство України з питань кіно ні з того ні з сього виділило чималі бюджетні кошти голові профільного парламентського підкомітету.

Такі відомості агенції "Останній Бастіон" надали поінформовані джерела.

Наразі відомо, що депутат Павло Сушко отримав 22 мільйони гривень на реалізацію кінопроєкту під назвою "Голос серця"; відповідальне за зйомки ТОВ "Prime Story Pictures" (торгова марка цієї кінокомпанії й до тепер належить одноосібно нардепові – прим. ред.).

Зауважимо, що вказаний "слуга неукраїнського народу" є звичайною "тушкою", котрий під час парламентських засідань частенько бавиться смартфоном та як його "гарант" продукує різні низькопробні "відосики".

У зв'язку з цим стає очевидним, що хтось на Банковій свідомо посприяв тому, аби Держкіно виділило голові профільного підкомітету гроші платників податків на невідомо яку стрічку.

Ймовірно, що наведений факт вкотре свідчить про всеохопну корупцію всередині влади України й повсюдне кумівство, щодня продуковані Офісом Зеленського заради банальної узурпації.

Адже як кажуть користувачі соціальних мереж, "кожному голові підкомітету треба по держзамовленню", а отже відсипати трохи бюджетних грошей друзям "95 кварталу" не завадить.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій вимагає скасувати державне фінансування (коштом платників податків) кінопроєкту, що пропагує одностатеві відносини.

Читайте також:
Кримінал
Внаслідок продажу електроенергії за заниженою ціною держпідприємство втратило 93,76 млн грн.
вчора, 14:38
Війна
Зеленський хоче підкреслити свою боротьбу з корупцією напередодні переговорів про вступ до ЄС
04 лютого, 14:35
Кримінал
Ексочільника ДФС Романа Насірова та його радника підозрюють в отриманні хабаря у розмірі 722 млн гривень
03 лютого, 11:48
Опінії
Реальне керівництво митницею належало Черкасському, без його звільнення кадрові ротації будуть профанацією
02 лютого, 09:25
Політика
Дружина впливового СБУшника вражає мережу казковими статками
01 лютого, 11:05