22 млн грн на видовища для лохторату: Держкіно проспонсорувало «слугу» Сушка

ПОЛІТИКА
15 січня, 10:37
Зе-бубочка і його "слуга" Сушко
Зе-бубочка і його "слуга" Сушко
Фото: Telegram

Державне агентство України з питань кіно ні з того ні з сього виділило чималі бюджетні кошти голові профільного парламентського підкомітету.

Такі відомості агенції "Останній Бастіон" надали поінформовані джерела.

Наразі відомо, що депутат Павло Сушко отримав 22 мільйони гривень на реалізацію кінопроєкту під назвою "Голос серця"; відповідальне за зйомки ТОВ "Prime Story Pictures" (торгова марка цієї кінокомпанії й до тепер належить одноосібно нардепові – прим. ред.).

Зауважимо, що вказаний "слуга неукраїнського народу" є звичайною "тушкою", котрий під час парламентських засідань частенько бавиться смартфоном та як його "гарант" продукує різні низькопробні "відосики".

У зв'язку з цим стає очевидним, що хтось на Банковій свідомо посприяв тому, аби Держкіно виділило голові профільного підкомітету гроші платників податків на невідомо яку стрічку.

Ймовірно, що наведений факт вкотре свідчить про всеохопну корупцію всередині влади України й повсюдне кумівство, щодня продуковані Офісом Зеленського заради банальної узурпації.

Адже як кажуть користувачі соціальних мереж, "кожному голові підкомітету треба по держзамовленню", а отже відсипати трохи бюджетних грошей друзям "95 кварталу" не завадить.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій вимагає скасувати державне фінансування (коштом платників податків) кінопроєкту, що пропагує одностатеві відносини.

Читайте також:
Кримінал
Міноборони продовжує використовувати неякісну моторну оливу, закуплену у депутата від ОПЗЖ з російським громадянством
14:45
Виміри
Частина друга. Як СБУ зачистило Реєстр судових рішень
11:15
Опінії
Своєрідний привіт ОПУ, Єрмаку і Татарову
01 липня, 15:34
Політика
Президентка Єврокомісії виступила в Верховній Раді з закликом якнайшвидше призначити керівників САП та НАБУ
01 липня, 12:45
Кримінал
Попри всенародну боротьбу з російською агресією, вітчизняні правоохоронці лишилися незмінними: продовжують наживатися на громадянах.
30 червня, 19:23
Кримінал
Підполковник вимагав від підлеглого солдата "щомісячну винагороду" у сумі 50 тис. грн за нестворення перешкод у службі
29 червня, 18:18