Олена Зеленська відкрила комуністичний кінофестиваль у Пекіні

ПОЛІТИКА
24 вересня, 12:52
Олена Зеленська відкрила комуністичний кінофестиваль у Пекіні
Фото: Facebook

Доволі знаково, що жодної української стрічки у КНР цьогоріч не представлено, проте російського кіно там хоч греблю гати.

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднив керівник Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов.

За його словами, дружина "найвеличнішого лідера світу" стала почесною гостею відкриття Пекінського кінофестивалю, організованого за підтримки та під патронатом Комуністичної партії Китаю.

«Зеленська привітала гостей-комуністів через відеозвернення. Вона заявила, зокрема, що вказаний захід – платформа, яка посилить розвиток українсько-китайського кіноспівробітництва, відкриваючи нову сторінку культурної співпраці між Україною та КНР. Однак, жодна українська стрічка не буде представлена на фестивалі. Натомість, цього року Пекінський кінофестиваль проходить за широкого представництва Росії у різних секціях програми. Докерувалися», – стверджує Артур Харитонов.

Координатор "Free Hong Kong Center" додає, що серед безпосередніх учасників Пекінського фестивалю чимало акторів-українофобів, як-от Фьодор Бондаручк, Пьотр Фьодоров та інші.

«Пекінський кінофестиваль є одним з найбільш недемократичних у світі, адже повністю контролюється Комуністичною партією. У 2014 та 2018 році його організатори добилися знищення незалежних кінофестивалів у КНР; також на фестивалі діє жорстка заборона на цінності демократії, свободи та прав людини. Аби виправдати участь Зеленської у кінофестивалі, посольство України у КНР організувало покази відомого українського кіно часів совєцької окупації», – підсумовує Артур Харитонов.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мільйони уродженців Китайської народної республіки по всьому світу постраждали від репресивних заходів офіційного Пекіна.

вибір редакції
Читайте також:
Сформований 4 роки тому правоохоронний орган досудового слідства встиг нагородити власних співробітників ювілейними медалями.
14 жовтня, 08:48
Результати вітчизняних виборів 2019 року, ймовірно, перевершили за своєю абсурдністю всі попередні, що були у нашій історії.
07 жовтня, 10:06
Відомий українофоб із Дніпра Максим Бужанський знову опинився у центрі суспільної уваги.
25 вересня, 18:56
Представник кремлівської окупаційної адміністрації у Чечні звернувся до 46-го американського президента.
23 вересня, 08:01
Буковинського художника Івана Салевича викликали на розмову до спецслужб через орґанізовану ним виставку до Дня Незалежності України.
19 серпня, 12:59