Олена Зеленська відкрила комуністичний кінофестиваль у Пекіні

ПОЛІТИКА
24.09.2021, 12:52
Олена Зеленська відкрила комуністичний кінофестиваль у Пекіні
Фото: Facebook

Доволі знаково, що жодної української стрічки у КНР цьогоріч не представлено, проте російського кіно там хоч греблю гати.

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднив керівник Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов.

За його словами, дружина "найвеличнішого лідера світу" стала почесною гостею відкриття Пекінського кінофестивалю, організованого за підтримки та під патронатом Комуністичної партії Китаю.

«Зеленська привітала гостей-комуністів через відеозвернення. Вона заявила, зокрема, що вказаний захід – платформа, яка посилить розвиток українсько-китайського кіноспівробітництва, відкриваючи нову сторінку культурної співпраці між Україною та КНР. Однак, жодна українська стрічка не буде представлена на фестивалі. Натомість, цього року Пекінський кінофестиваль проходить за широкого представництва Росії у різних секціях програми. Докерувалися», – стверджує Артур Харитонов.

Координатор "Free Hong Kong Center" додає, що серед безпосередніх учасників Пекінського фестивалю чимало акторів-українофобів, як-от Фьодор Бондаручк, Пьотр Фьодоров та інші.

«Пекінський кінофестиваль є одним з найбільш недемократичних у світі, адже повністю контролюється Комуністичною партією. У 2014 та 2018 році його організатори добилися знищення незалежних кінофестивалів у КНР; також на фестивалі діє жорстка заборона на цінності демократії, свободи та прав людини. Аби виправдати участь Зеленської у кінофестивалі, посольство України у КНР організувало покази відомого українського кіно часів совєцької окупації», – підсумовує Артур Харитонов.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мільйони уродженців Китайської народної республіки по всьому світу постраждали від репресивних заходів офіційного Пекіна.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Цей гіпопотам із зоопарку Сан-Антоніо, штат Техас, уже має досвід у політичних перегонах.
вчора, 11:17
Кримінал
Поки низка міст у Надволжі, Уралі та Сибіру замерзає, кремлівські карателі бавляться у шапіто. Увагу населення відвертають видовищами.
14 січня, 10:26
Політика
Беззуба американська дипломатія під проводом ліволібералів і сіоністів не має майбутнього. Не дивно, що Вашинґтон ізолюється від світу.
01 січня, 21:39
Світ
Дрібне острівне королівство Перської затоки виступило проти спільних заходів із дипломатами з ЄС і США. Причина: вбивства палестинців.
01.12.2023, 19:06
Політика
Ручні путінські депутати Державної Думи РФ хочуть перейменувати Фінську затоку. Нову назву наразі обговорюють у профільних комітетах.
30.11.2023, 12:45
Війна
Населення підмосковного обласного центру відчуло на собі, як це лякатися невідомих звуків від вибухів. Росіяни опиняються у шкурі українців.
26.11.2023, 10:23