Олена Зеленська відкрила комуністичний кінофестиваль у Пекіні

ПОЛІТИКА
24.09.2021, 12:52
Олена Зеленська відкрила комуністичний кінофестиваль у Пекіні
Фото: Facebook

Доволі знаково, що жодної української стрічки у КНР цьогоріч не представлено, проте російського кіно там хоч греблю гати.

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднив керівник Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов.

За його словами, дружина "найвеличнішого лідера світу" стала почесною гостею відкриття Пекінського кінофестивалю, організованого за підтримки та під патронатом Комуністичної партії Китаю.

«Зеленська привітала гостей-комуністів через відеозвернення. Вона заявила, зокрема, що вказаний захід – платформа, яка посилить розвиток українсько-китайського кіноспівробітництва, відкриваючи нову сторінку культурної співпраці між Україною та КНР. Однак, жодна українська стрічка не буде представлена на фестивалі. Натомість, цього року Пекінський кінофестиваль проходить за широкого представництва Росії у різних секціях програми. Докерувалися», – стверджує Артур Харитонов.

Координатор "Free Hong Kong Center" додає, що серед безпосередніх учасників Пекінського фестивалю чимало акторів-українофобів, як-от Фьодор Бондаручк, Пьотр Фьодоров та інші.

«Пекінський кінофестиваль є одним з найбільш недемократичних у світі, адже повністю контролюється Комуністичною партією. У 2014 та 2018 році його організатори добилися знищення незалежних кінофестивалів у КНР; також на фестивалі діє жорстка заборона на цінності демократії, свободи та прав людини. Аби виправдати участь Зеленської у кінофестивалі, посольство України у КНР організувало покази відомого українського кіно часів совєцької окупації», – підсумовує Артур Харитонов.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мільйони уродженців Китайської народної республіки по всьому світу постраждали від репресивних заходів офіційного Пекіна.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Столиця ресурсної федерації московії під ударом безпілотних літальних апаратів, які ймовірно можуть належати Силам оборони України.
28 березня, 18:16
Політика
У центрі прифронтового Запоріжжя відкрили черговий довгобуд, який має задовольнити природні потреби всіх охочих випорожнитися.
13 березня, 19:17
Політика
21 лютого кремлівський бункерний щур має виступити перед двопалатними Федеральними зборами з офіційним зверненням.
10 лютого, 18:21
Світ
У Свердловській області кремлівські силовики розшукують невідомих осіб, які "покращили" могилу воєнного злочинця.
10 лютого, 08:07
Світ
"Яндекс" блокував видачу зображень путіна на запити "бункерний дід", "головний злодій" та "плішивий"...
31 січня, 09:44
Світ
Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.
27 січня, 16:47