ВРЦіРО закликає уряд припинити фінансувати кіно, що пропагує гомосексуалізм

ПОЛІТИКА
16.11.2021, 21:51
ВРЦіРО закликає уряд припинити фінансувати кіно, що пропагує гомосексуалізм
Фото: Релігійно-інформаційна служба України

Рада Церков також вимагає розслідувати факти зневаги християнських символів.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій вимагає скасувати державне фінансування (коштом платників податків) кінопроєкт, що пропагує одностатеві відносини та при цьому зловживає релігійними символами.

Про це інформує Релігійно-інформаційна служба України.

Духовні лідери України, зокрема, наголошують, що це є насміхом над святими для мільйонів громадян України речами, ображає їхні релігійні переконання, збурює віруючих і провокує їх на активні протестні дії.

Звернення про це головуючий у ВРЦіРО Григорій Комендант спрямував до Президента України, Прем’єр-міністра та голови Держкіно України.

У документі сказано, що презентований тизер кінострічки «Мій юний принц» та еротичний фотопроєкт, присвячений майбутньому фільму за участю акторів, які у ньому зніматимуться, свідчать про ознаки порушення вимог статті 2 Закону України «Про захист суспільної моралі», яка передбачає: “Забороняються виробництво та розповсюдження продукції, яка: …пропагує бузувірство, блюзнірство, неповагу до національних і релігійних святинь”.

ВРЦіРО переконана, що цей кінопроєкт не містить культурної значущості для народу України в розумінні культури, як сукупності матеріального і духовного надбання (стаття 1 Закону України «Про культуру»), щоб бути включеним до переможців конкурсу Держкіно з державної підтримки кінематографії в номінації «Ігрові повнометражні фільми художньої та культурної значущості».

У ВРЦіРО також наголошують, що ще більше обурює той факт, що чимало інших історичних, патріотичних, морально-виховних кінопроєктів, які дійсно важливі для розбудови української державності та націєтворення, залишаються без державного фінансування.

На переконання ВРЦіРО, уряд і Держкіно мають переглянути рішення Ради з державної підтримки кінематографії № 314 від 09.09.2021 року, а саме – скасувати фінансування згаданого аморального кінопроєкту, який пропагує гомосексуалізм (виробник – ТОВ «РІАЛ ПІКЧЕРЗ», режисер – Хачатур Василян, продюсер – Олексій Гладушевський).

Всеукраїнська Рада Церков також очікує від уряду проведення розслідування цього інциденту за ознаками порушення статті 2 Закону України «Про захист суспільної моралі», за результатами якого винні особи мають бути притягнуті до встановленої законом відповідальності (кримінальної, адміністративної, дисциплінарної).


 

Читайте також:
Світ
Що не так із Владіміром Путіним? Очевидно, все! Для прикладу візьмемо вчорашню (23.04) подію у Храмі Христа Спасителя.
24 квітня, 18:11
Спорт
На його думку, в цьому нічого поганого не має
17 лютого, 13:41
Полтава
"Армія, мова і віра" вже не приваблюють виборців Порошенка, бо його однопартійці відверто глузують з українців.
29.12.2021, 11:15
Опінії
Походеньки громадянина РФ Олександра Гогілашвілі в Україні матимуть далекосяжні наслідки, і не тільки для Зе-команди.
20.12.2021, 13:09
Полтава
Дійсно "мерський" вчинок Полтавського міського голови
07.12.2021, 13:57