275 тис. грн на піар для лохів — нова ініціатива влади Пирятина

ПОЛТАВА
24 березня, 08:42
275 тис. грн на піар для лохів — нова ініціатива влади Пирятина

Депутати з чиновниками вирішили, що можна відпочити від буднів війни. Тому охлосу розповідатимуть про потужні (але вигадані) перемоги.

Про це свідчить звіт постійної комісії Пирятинської міської ради із питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності. Раніше із подібною пропозицією витупили їхні колеги з Лохвицької міської ради.

Дарма, що пирятинські ділки не додумалися виставити свою оборудку на онлайн-платформі публічних закупівель «Prozorro». Пресслужба органу місцевого самоврядування свідомо обмежилася скупим повідомленням на офіційній Facebook-сторінці.

Замість сталої підтримки українських захисників — безсоромне марнотратство коштів платників податків. Судіть самі, 275 тисяч гривень із бюджету на Програму інформатизації населення хоч і не значна сума, але дорівнює ціні за 1 квадрокоптер типу DJI Mavic 3T.

Між тим, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», у Гадяцькій громаді цілком аналогічний фасадний характер має дерусифікація топонімів. Влада безсоромно займається профанацією за кошти населення.

Читайте також:
Полтава
Полтавські «зелені ямщики» присмокталися до бюджету міста, ігноруючи війну. Добре, що є громади в області, які вкладаються в оборону.
08:18
Полтава
Московитським загарбникам ніколи не були раді на українській землі. Ворог цього відверто не розуміє, а тому платить велику криваву ціну.
19 квітня, 19:15
Полтава
Цьогоріч у березні на соціальний захист воїнів і їхніх родин із бюджету виділено 198 тисяч гривень. Кошти спрямовані на різні види допомоги.
14 квітня, 16:12
Полтава
Підлеглі Філіпа Проніна навідалися до Глобинської громади. Так влада турбується про сільгоспвиробників, які наповнюють бюджет Полтавщини.
12 квітня, 08:21
Полтава
Прислужник олігархічного проєкту «Довіра» Андрій Сімонов віднині стежитиме за містянами. Дарма, що жителі Пирятина не давали на це згоди.
07 квітня, 10:26
Полтава
Поки небайдужі громадяни з когорти свідомих українців допомагають воїнам, чиновники піаряться. Жодної копійки на цю підтримку не виділено.
03 квітня, 06:03