28 років «Чорному вівторку»

ПОЛІТИКА
18 липня, 18:35
28 років «Чорному вівторку»
Фото: Google

Київ для Москви завжди був і залишається зачакловано сакральним місцем, без якого її історія та культура тьмяніють у віках та на століття.

Саме тому 18 липня 1995 року зовнішній ворог руками ворога внутрішнього під проводом Леоніда Кучми пролив кров мирних громадян у центрі столиці України.

Того історичного дня, названого пізніше "Чорним вівторком", віряни канонічної Української Православної Церкви Київського Патріархату (нині ПЦУ – прим. ред.) намагалися поховати Патріарха Володимира (Романюка) на території Святої Софії.

Природно для українофобів на побігеньках у Кремля, режим Кучми та російський ОМОН не дозволили не тільки поховати Патріарха, а й цілеспрямовано напали на багатотисячну траурну процесію.

Бійці УНА-УНСО, серед яких був і наш побратим Валерій Пальчик на псевдо "Вальтер", стали на захист українців – вірян і священників, – голіруч відбиваючи напади ментів і розриваючи місце перед входом до собору, аби поховати Патріарха хоча б там.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що поки Російський псевдоправославний цирк закликає до "миру" з агресором, ПЦУ молиться та наближає перемогу України.

28 років «Чорному вівторку»_1
28 років «Чорному вівторку»_3
28 років «Чорному вівторку»_5
Читайте також:
Історія
Україна здійснила трагічну помилку — відмовилася від ядерної зброї
05 грудня, 16:37
Історія
Після проголошення самостійності Карпатської України Карпатська Січ стала її національною армією.
04 грудня, 11:41
Історія
Він обґрунтував необхідність утворення української держави на основі аналізу геополітичної ситуації у світі в часи Першої світової війни.
03 грудня, 13:30
Історія
Горська була однією з тих, хто відкрив місця поховання розстріляних катами московського окупаційного режиму у Биківні під Києвом.
28 листопада, 08:20
Історія
Ці переговори «вразили світ» і стали «відправною точкою всіх наступних зустрічей з ядерного роззброєння».
25 листопада, 18:20