300 тисяч «хороших русскіх» готується до нового вторгнення

ВІЙНА
04 червня, 20:43
300 тисяч «хороших русскіх» готується до нового вторгнення

Ворог має намір кількісно оновити склад свого окупаційно-терористичного контингенту. Україні слід готуватися до найгіршого сценарію.

На початку 2024 року перед російським командуванням стояло завдання для продовження війни проти України на нинішньому рівні інтенсивності забезпечити надходження до складу російського війська 500 тисяч тіл. У цілому ж стан справ у ворога наступний:

  • з урахуванням середньостатистичного мобілізаційного потенціалу 30 тисяч тіл на місяць це цілком можливо;
  • з урахуванням поетапного нарощування мобілізації до 50 тисяч на місяць і оголошення загальної чи часткової теж можливо.

Але вищезазначений показник дозволяв би щомісяця компенсувати втрати у 30 тисяч і накопичувати ресурси до показника +140 тисяч до кінця 2024 року. Виникає питання: звідки із такими показниками набрати росіянам 300 тисяч, про які з недавніх пір стільки розмов?

Відповідь проста — тільки шляхом оголошення загальної мобілізації! Саме так, лише і виключно загальна мобілізація дозволить військово-політичному керівництву РФ набирати щомісяця до 100 тисяч із тріском власне мобілізаційної системи.

Причому до 40 тисяч як мінімум повинні йти на компенсацію щомісячних бойових втрат, з урахуванням їхнього зростання. Тобто за місяць росія зможе нарощувати людський ресурс у середньому 60 тисяч тіл і, щоби вийти на показник накопичення резерву у 300 тисяч їй знадобиться до пів року.

Якщо на росії загальна мобілізація розпочнеться вже у червні, то ці 300 тисяч у розпорядженні окупаційно-терористичного контингенту прибудуть не миттєво, а до кінця 2024 року. Повторимо, що це все можливе лише за вищезгаданих показників.

Але, якщо ж один із них зміниться у більшу чи меншу сторону, зміняться і терміни та можливості. Цілком окрема тема — чим ці 300 тисяч ворожого «гарматного м'яса» комплектувати?

Мається на увазі штатна комплектація технікою кожного підрозділу, у той час, як у нинішнього окупаційного війська в Україні й так гострий дефіцит цієї компоненти. Це може натякати на те, що перехід у формат маршового батальйону практично всього окупаційно-терористичного контингенту, — неминуча середньострокова перспектива.

Зрозуміло, такий перехід вимагатиме інших рішень щодо протидії горезвісним «м'ясним» штурмам.
Автор : Олександр Коваленко
Читайте також:
Війна
Дірявість українського запілля дивує та жахає водночас. Ворог контролює наш повітряний простір аж до молдовського Придністров'я.
01 липня, 12:36
Світ
Військова стратегія сіоністської банди зіткнулася із суворою дійсністю. Терористи ХАМАС виявилися згуртованішими, ніж сподівалися у ЦАХАЛ.
16 червня, 19:52
Війна
А Зеленський і Синєгубий переконували, що так не можна.
13 червня, 09:06
Війна
Минулого тижня більша частина російської бойової флотилії залишила порт Новоросійська. Українські захисники вплинули на ворожі тили.
10 червня, 19:21
Війна
Нинішній кремлівський бункерний диктатор не відрізняється від свого кумира із вусами. Стиль поведінки той же, як і бажання винищити людей.
28 травня, 13:34
Війна
Кремлівський бункерний дід наказав до президентських виборів у США повністю загарбати Донеччину і Луганщину. Ці амбіційні плани виконуються.
21 травня, 19:24