Окупати хочуть захопити більше територій перед самітом у Швейцарії

ВІЙНА
31 травня, 21:45
Окупати хочуть захопити більше територій перед самітом у Швейцарії
Фото: Bloomberg

Московитські війська поволі просуваються українським Сходом. Кремлівський бункерний дід поставив перед ними нове тактичне завдання.

Як заявило впливове американське видання Bloomberg, посилаючись на джерела з вулиці Банкової та Пенсильванія авеню, мета ворога — захопити якнайбільше землі. Все це робиться для того, щоби змусити західних партнерів погодитися на тимчасове припинення бойових дій.

Попри те, що обіцяна зброя нарешті почала надходити фронтовим підрозділам Сил оборони України, будуть потрібні тижні поступового нарощування для досягнення критичних обсягів. Зараз окупаційно-терористичний контингент РФ має абсолютну перевагу у снарядах, дронах, ракетах і головне — людях.

Московити намагатимуться тиснути вздовж усієї лінії фронту, щоби просунутися якомога далі вперед; найгарячіші точки — Вовчанськ, Куп'янськ, Кремінна, Бахмут, Часів Яр, Вугледар і Роботине. У разі, якщо вдасться втілити задумане путіним, вони можуть спробувати змусити проукраїнську західну коаліцію ухвалити неприйнятні умови.

Станом на кінець весни 2024 року захисники України потребують не менше 60 винищувачів від партнерів, щоби прикрити фронт. З урахуванням протяжності лінії зіткнення та інтенсивності боїв 100-120 таких літаків були б «оптимальним» рішенням, але давно запізнілим через нерішучість Заходу.

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», чим ближче так званий саміт миру у швейцарському Люцерні, тим голосніше звучать заяви поборників «замороження конфлікту». Вони висувають вимоги не лише Україні.

Читайте також:
Війна
МЗС країни відреагувало
04.09.2023, 13:04
Новини
За повної бездіяльності поліції Полтавської області, злочинці вчергове вчинили напад на генерального директора ПОДП ДАК "ХЛІБ УКРАЇНИ"
01.08.2023, 19:27
Війна
Чим рішучіше й масованіше українські війська здійснювати повітряні напади на столицю і великі міста РФ, тим швидше населення протверезіє.
31.05.2023, 17:55
Війна
Західні посадовці також пояснюють, чому путін обрав для нападу саме лютий 2022-го
26.02.2023, 16:00
Війна
Куди поділася інтегрована та ешелонована системою ППО Олексія Резнікова?
16.12.2022, 16:50
Війна
Доведено аеродромами ВКС РФ у Рязанській і Саратовській областях! А Москві... Москві приготуватися до несподіваного удару.
06.12.2022, 07:54