4 млн євро інвестує Німеччина та Швейцарія у полтавський аеропорт

ПОЛТАВА
23.05.2017, 09:55
4 млн євро інвестує Німеччина та Швейцарія у полтавський аеропорт

Німці та швейцарці готові виділити по 2 млн євро на ремонт місцевого летовища. Такі кошти можуть надійти у рамках «Інтеграційного розвитку міст в Україні».

За словами представника цього проекту Матіаса Ельгера, Полтавщині слід звернути увагу на розвиток туризму з мето залучення туристів, що залишатимуть тут свої кошти. Також паралельно аеропорт має надати вигідні умови для лоукостерів.

Зазначимо, для розвитку аеропорту Полтави закладені 450 млн грн. у програмі розвитку аеропортів на період до 2023 року, затвердженій Кабміном.

Наразі аеропорт фінансується з обласного бюджету. Щороку на утримання життєдіяльності летовища виділяється 2 млн грн. Власні заробітки авіапідприємства не дозволяють йому навіть вийти в нуль. За обласні та власні кошти «Аеропорт-Полтава» лишається дієздатним підприємством, його злітна смуга може приймати повітряні судна середньої ваги, здійснювати їх комерційне, наземне та технічне обслуговування.

Довідково: проект «Інтеграційний розвиток міст в Україні» існує за сприяння німецької компанії GIZ німці готові вкласти 4 мільйони євро на відновлення аеропорту. У даному проекті участь беруть 4 міста: Вінниця, Чернівці, Житомир та Полтава.

Віктор Карпенко


Читайте також:
Чоловіка, що назвав себе «Віталіком», звати Віталій Воробйов.
09:40
Стан здоров’я дитини – середньої тяжкості.
09:07
Ввечері 23 січня молоді хлопці та дівчата за доброю українською традицією зібралися на вечорниці.
09:00
Працівники комунального підприємства «Полтававодоканал» б'ють на сполох.
вчора, 15:15
Затриманим є начальник оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області.
вчора, 12:03
22 січня в Октябрському районному суді Полтави відбулося засідання у справі Сергія Чередніченка.
вчора, 08:40