49 днів від повномасштабного вторгнення окупантів

ВІЙНА
13 квітня, 21:20
49 днів від повномасштабного вторгнення окупантів

Які висновки зробило політичне керівництво країни та місцева влада ?

Минуло 49 днів від початку повномасштабного вторгнення московії в Україну.

Українці дають відсіч окупантам. Московити відступили з території Київської, Чернігівської та Сумської областей, але продовжують наступ на сході України.

Які уроки ми маємо винести ? Чи зробило якісь висновки політичне керівництво країни ? Чи може потрібно змінювати форму керівництва на військово політичне?

Місцеві депутати продовжують піаритися на передачі гуманітарної допомоги. Ми спостерігаємо, як депутати від “За майбутнє” передають бронежилети, аптечки та сухпайки теробороні Кременчука, та звітують про те, що тероборона міста повністю забезпечена всім необхідним.

Водночас тероборона Полтави не забезпечена засобами захисту, та не може повною мірою виконувати свої функції.

Подробиці в сюжеті

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Україні буде важко, але навіть повна мобілізація не допоможе Кремлю. Просто всім нам слід ще більше допомагати своїм захисникам.
19:05
Опінії
Якщо у нас у країні з'явиться більше воїнів і менше потенційних жертв, то ізюмські та бучанські мученики померли не дарма.
20 вересня, 09:24
Виміри
Сім'я Анатолія Степановича Мельника з першого дня війни опікується військовими, які захищають Україну від російської навали
19 вересня, 18:25
Історія
75 років тому у Києві народився маловідомий нині український правозахисник, літературознавець і перекладач, якого закатували окупанти.
17 вересня, 20:00
Опінії
Вся нація повинна стати ЗСУ і вести боротьбу за незалежність.
16 вересня, 13:05
Опінії
Колесо добрих новин перекотилося поверхнею води на лівий берег річки Оскіл. І за результатами дня низку населених пунктів звільнено.
13 вересня, 19:27