49 днів від повномасштабного вторгнення окупантів

ВІЙНА
13.04.2022, 21:20
49 днів від повномасштабного вторгнення окупантів

Які висновки зробило політичне керівництво країни та місцева влада ?

Минуло 49 днів від початку повномасштабного вторгнення московії в Україну.

Українці дають відсіч окупантам. Московити відступили з території Київської, Чернігівської та Сумської областей, але продовжують наступ на сході України.

Які уроки ми маємо винести ? Чи зробило якісь висновки політичне керівництво країни ? Чи може потрібно змінювати форму керівництва на військово політичне?

Місцеві депутати продовжують піаритися на передачі гуманітарної допомоги. Ми спостерігаємо, як депутати від “За майбутнє” передають бронежилети, аптечки та сухпайки теробороні Кременчука, та звітують про те, що тероборона міста повністю забезпечена всім необхідним.

Водночас тероборона Полтави не забезпечена засобами захисту, та не може повною мірою виконувати свої функції.

Подробиці в сюжеті

Читайте також:
Світ
На теренах кількох суб'єктів ресурсної федерації московії триває "тиха війна" незгідних із кремлівським диктаторським режимом.
вчора, 17:58
Політика
Наш народ просто зобов'язаний стійкий розвиток перевести у сталий розвиток. Іншими словами, спасти себе і спасти ціле людство...
28 травня, 17:44
Політика
120 делегатів від 17 районів Республіки Комі проголосували за проведення референдуму щодо відновлення прямих вибори мерів.
14 травня, 19:06
Війна
Наперекір російському загарбанню, руїні та цілодобовому терору у приазовському місті замайорів синьо-жовтий стяг.
09 травня, 16:51
Політика
У найменшій північнокавказькій республіці нині знаходяться понад 40 тисяч силовиків Росгвардії, завдання яких – утиски й терор інгушів.
07 травня, 20:37
Опінії
Україна мусить розробити стратегічний план з остаточного розвалу недоімперії. Інакше, Москва розпочне нове "збирання земель".
07 травня, 16:01