5-метрового оселедця упіймали рибалки у Чилі

СВІТ
17 липня, 20:24
5-метрового оселедця упіймали рибалки у Чилі
Фото: Mirror

Велетенську морську істоту з глибин Тихого океану виловили в акваторії неподалік прикордонного з Перу чилійського міста Аріка.

Приголомшливі світлини з місця події оприлюднили на шпальтах британського видання "Mirror", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Згідно з усталеним повір'ям місцевих мешканців із-поміж корінних індіанських племен, вилов оселедцевого короля вважається провісником невідворотних катастроф.

Водночас рибалки стверджують, для них упіймати такого 5-метрового велета було нелегкою справою – крім кількох сіток залучили допоміжні сейнери з кранами.

На сьогодні відомо, що навіть вказаний розмір тихоокеанського оселедця не є межею, у минулому столітті біля чилійського та перуанського узбережжя виловлювали особин до 11 метрів завдовжки.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що під час розкопок у Південній Америці група міжнародних фахівців-палеонтологів знайшла рештки раніше невідомого родича тиранозавра.

Читайте також:
Війна
Тіла сотень загиблих російських окупантів і терористів на українських полях та в українських лісах продовжують гнити й розкладатися.
24 липня, 17:09
Світ
Ресурсна федерація московії продовжує здійснювати воєнну агресію проти України руками нечисленних корінних народів із глибинки.
19 липня, 18:41
Полтава
Добрими намірами вистелена дорога до пекла, а надто, коли її вистилають українські антикорупційні громадські діячі під час відвідин Європи.
02 липня, 19:33
Світ
Для колишнього лідера Естонії Тоомаса Гендріка Ілвеса постать прем'єр-міністра Грузії Іраклі Ґарібашвілі символізує "справжній совок".
24 червня, 17:01
Війна
Хакери знову зламали російські телеканали
13 червня, 13:36
Світ
Двоє найманців путінського кухаря-дітовбивці Євгєнія Прігожина поповнили лави глядачів на концерті Іосіфа Кобзона у пеклі.
31 травня, 17:01