5-метрового оселедця упіймали рибалки у Чилі

СВІТ
17.07.2022, 20:24
5-метрового оселедця упіймали рибалки у Чилі
Фото: Mirror

Велетенську морську істоту з глибин Тихого океану виловили в акваторії неподалік прикордонного з Перу чилійського міста Аріка.

Приголомшливі світлини з місця події оприлюднили на шпальтах британського видання "Mirror", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Згідно з усталеним повір'ям місцевих мешканців із-поміж корінних індіанських племен, вилов оселедцевого короля вважається провісником невідворотних катастроф.

Водночас рибалки стверджують, для них упіймати такого 5-метрового велета було нелегкою справою – крім кількох сіток залучили допоміжні сейнери з кранами.

На сьогодні відомо, що навіть вказаний розмір тихоокеанського оселедця не є межею, у минулому столітті біля чилійського та перуанського узбережжя виловлювали особин до 11 метрів завдовжки.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що під час розкопок у Південній Америці група міжнародних фахівців-палеонтологів знайшла рештки раніше невідомого родича тиранозавра.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Поки низка міст у Надволжі, Уралі та Сибіру замерзає, кремлівські карателі бавляться у шапіто. Увагу населення відвертають видовищами.
14 січня, 10:26
Політика
Беззуба американська дипломатія під проводом ліволібералів і сіоністів не має майбутнього. Не дивно, що Вашинґтон ізолюється від світу.
01 січня, 21:39
Світ
Дрібне острівне королівство Перської затоки виступило проти спільних заходів із дипломатами з ЄС і США. Причина: вбивства палестинців.
01.12.2023, 19:06
Політика
Ручні путінські депутати Державної Думи РФ хочуть перейменувати Фінську затоку. Нову назву наразі обговорюють у профільних комітетах.
30.11.2023, 12:45
Війна
Населення підмосковного обласного центру відчуло на собі, як це лякатися невідомих звуків від вибухів. Росіяни опиняються у шкурі українців.
26.11.2023, 10:23
Економіка
Першими відсутність на ринку оригінальних деталей відчули на собі власники машин Hyundai та KIA. Далі буде тільки гірше.
24.11.2023, 17:07