5 висновків із війни рф в Україні

ВІЙНА
12.07.2023, 08:05
Генерал ВПС США Чарльз Браун свідчить перед сенатським Комітетом зі збройних сил США щодо свого призначення на посаду голови Об’єднаного комітету начальників штабів. 11 липня 2023 року.
Генерал ВПС США Чарльз Браун свідчить перед сенатським Комітетом зі збройних сил США щодо свого призначення на посаду голови Об’єднаного комітету начальників штабів. 11 липня 2023 року.

Свідчення в Сенаті США генерала Чарльза Брауна, кандидата на посаду голови Об’єднаного комітету начальників штабів

Комітет зі збройних сил Сенату США розглядає призначення генерала Військово-повітряних сил Чарльза Брауна новим головою Об’єднаного комітету начальників штабів США.

Про це повідомляє "Голос Америки".

Браун має прийти на заміну генералу Марку Міллі, який обіймає цю посаду нині, але йде у відставку вже цієї осені.

Під час слухань у вівторок, 11-го липня, генерал Браун виділив п'ять висновків, які він особисто засвоїв із російської війни в Україні. Зокрема, він назвав:

  • важливість інформації;
  • важливість логістики;
  • важливість часу, необхідного для військових операцій;
  • бажання військових воювати;
  • спроможності повітряної оборони.

"Стратегічно, я б виділив цінність інформації. Перед початком конфлікту цей фактор зміг об’єднати не лише НАТО, але й союзників по всьому світу. Це один із пунктів, який демонструє, як ми співпрацюємо, як будуємо стосунки задовго до початку самої кризи. Він також показав, як ми використовуємо наявну в нас інформацію, щоб допомогти тим, хто ухвалює рішення, діяти зараз та рухатись вперед", - зазначив кандидат на посаду Марка Міллі.

"Також я хотів би підкреслити цінність логістики. Росіяни вже засвоїли урок, що не звертаючи увагу на логістику, важко не лише перемагати, але й просуватись вперед. Ми також побачили, що терміни військових операцій на полі бою іноді займають більше часу, ніж ми очікували, і це теж виклик", - заявив генерал Браун, відповідаючи на запитання голови комітету зі збройних сил, сенатора Джека Ріда.

Серед двох інших важливих пунктів цієї війни, Браун виділив бажання та волю українців воювати, а також цінність повітряної оборони.

"З моєї точки зору як льотчика, це цінність повітряної оборони. Я спостерігав за тим, що може або не може зробити в повітрі кожна зі сторін, цінність протиповітряної оборони та інноваційної протиповітряної оборони, а також, яку користь це принесло українцям у захисті їхньої держави", - сказав генерал Браун.

Потенційний наступник генерала Марка Мілі також наголосив, що за 11 останніх років він мав 7 відряджень у воєнні конфлікти в різних регіонах світу. З власного досвіду Браун виділив 5 викликів для національної Безпеки США в сучасних умовах.

"Це Китай, росія, Північна Корея, Іран та насильницький екстремізм. ... Я усвідомлюю безпекові виклики в цей непростий час. Я також усвідомлюю необхідність прискорити наші дії, щоб випередити зростаючу загрозу. Міністерство оборони США має реалізувати стратегію національної оборони та підготувати об’єднані сили до перемоги у наступній війні, якщо такий виклик постане перед нами", - заявив Браун.

Нагадаємо, що Президент США Джо Байден номінував генерала ВПС США Чарльза Брауна на посаду голови Об’єднаного комітету начальників штабів 26-го травня 2023 року.

Читайте також:
Війна
Окупанти можуть спробувати штурмувати Харків
вчора, 18:39
Війна
Проблема нового російського наступу на Харків у відсутності у Кремля півмільйона штиків. «Гарматне м'ясо» звісно є, бракує зброї та техніки.
11 квітня, 08:20
Економіка
Будапешт не має реальних претензій до Києва, бо всі вони вигадані для збереження рейтингу панівного режиму. Цим слід користатися.
09 квітня, 13:36
Війна
Рейтинг мільярдерів від Forbes показав, що 37 з 55 підсанкційних путінських олігархів торік наростили статки.
09 квітня, 10:15
Історія
«Тисячолітня історія» теперішньої ресурсної федерації — просто божевільний міф. Його слід спростовувати, перш за все для західної аудиторії!
07 квітня, 15:31
Війна
Бункерний дід путін хоче знекровити не тільки Україну, але і наших партнерів. Відтак московити змінюють тактику, їхня ж стратегія незмінна.
07 квітня, 07:59