5000 полтавців можуть лишитися без тепла ще на один рік

ПОЛТАВА
06 липня, 14:17
5000 полтавців можуть лишитися без тепла ще на один рік
Фото: Facebook

Полтавська міська влада назверх демонструє плідну роботу, коли фактично мавпує дії центрального уряду.

Останній тому приклад — затяжна реєстрація комунально-приватного підприємства "Полтава Тепло", на балансі якої знаходиться котельня, що постачає тепло і гарячу воду тисячам мешканцям 109-го мікрорайону

Роботу вказаного підприємства до початку цьогорічного опалювального сезону на своїх сторінках у Facebook анонсували виконувач обов'язків міського голови Полтави Олександр Шамота і заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Олексій Чепурко.

Станом на тепер відповідні служби у прискореному темпі здійснюють заходи, щоби підприємство "Полтава Тепло" запрацювало без збоїв, а жильці будинків від вулиці Соборності до вулиці Квітучої мали у холодну пору гарантоване тепло і гарячу воду.

Крім того, слід зауважити, що запуск котельні, котра постачає теплоносії до жител мешканців 109-го мікрорайону, відклали до наступного року через впроваджені цьогоріч у березні вимушені карантинні обмеження.

Відтак існує ймовірність повторення сценарію, коли пересічні полтавці будуть мерзнути в своїх домівках у зв'язку з неквапливою роботою обраної ними міської влади.

Читайте також:
Проблемі зношеності труб водопостачання у Пирятині комунальні служби нарешті приділили недохідну увагу.
31 липня, 08:56
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
вчора, 08:48
Пам'ятний захід присвячений воїну 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Івану Олійнику організували у Пирятині.
10 серпня, 13:51
Найвища точка Полтавської області, гора Пивиха, продовжує зазнавати руйнації через стихійний відпочинок приїжджих туристів.
10 серпня, 09:49
Селищна влада Нових Санжарів співпрацюватиме з компанією "SKL Іnternational" задля покращення системи надання адміністративних послуг.
10 серпня, 08:56
На території Лубенського лісотехнічного коледжу почали споруджувати сучасний спортивний майданчик.
08 серпня, 18:56