У центральному водогоні Лубен упав рівень води

ПОЛТАВА
16 червня, 08:09
У центральному водогоні Лубен упав рівень води

Головна причина зниження тиску води у мережах – масове використання важливого ресурсу для поливу присадибних ділянок.

Такі відомості озвучили спеціалісти комунального підприємства "Лубни-водоканал", інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу органу місцевого самоврядування.

Зазначається, скарги та звернення громадян щодо відсутності тиску у мережах надходять щодня, адже деякі будівлі взагалі залишаються без води.

«Із настанням спекотних днів використання води у Лубнах зросло у декілька разів. Виробничі потужності Водоканалу працюють на повну силу, однак навіть за таких обставинах не вдається забезпечувати необхідний тиск у мережах, оскільки мешканці міста дуже активно поливають свої городи, присадибні ділянки, сади, газони тощо. Враховуючи спеку і відсутність достатньої кількості опадів, добовий розбір води по місту Лубни досягнув свого максимального показника. Рейдові перевірки наших контролерів виявляють численні порушення у користуванні водою, це застосовування різних пристроїв, які забирають воду із мереж. Звертаємо увагу мешканців міста – всі виявлені порушення будуть заактовані й буде проведений відповідний обрахунок», – прокоментували у КП "Лубни-водоканал".

Водночас жителів громади закликали утриматися від надмірного використання води для поливу, бо можливості далі збільшувати її підйом у центральному водогоні обмежені.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що у середмісті Полтави комунальники висадили молоді дерева замість зрубаних старих лип.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Полтавські комунальники взялися за капітальні аварійно-ремонтні роботи на повітрянокабельній лінії по вулиці Колійній.
02 лютого, 11:05
Полтава
З 1 січня 2022 року мешканці Полтави платитимуть за централізоване водопостачання і водовідведення на 1,1 грн більше, ніж цьогоріч.
28.12.2021, 12:22
Полтава
У школах і дитячих садках Оржиці відновлено опалення, проте до осель місцевих мешканців тепло ще не поступає.
04.11.2021, 08:18
Полтава
Постачальник теплоносія для об'єктів соціальної сфери Оржицької громади до тепер не забезпечив їх необхідним газом.
19.10.2021, 14:07
Полтава
Від сьогодні – 19 жовтня – на території Гадяцької громади офіційно увімкнули опалення для всіх споживачів і об'єктів соціальної сфери.
19.10.2021, 10:05
Полтава
Уранці 15 жовтня на території Лубенської громаді офіційно увімкнули опалення для всіх споживачів і об'єктів соціальної сфери.
15.10.2021, 08:12