Миргород першим в області почав готуватися до нової «складної зими»

ПОЛТАВА
16 червня, 08:12
Миргород першим в області почав готуватися до нової «складної зими»

Доки полтавські «зелені ямщики» розмірковують, в які/чиї кишені покласти гроші платників податків, інші громади турбуються про населення.

Яскравий тому доказ — оновлення енергетичної мережі у межах Миргорода. Відповідні кадри з місця планових ремонтних робіт оприлюднила пресслужба органу самоврядування.

Комунальні служби займаються підготовкою до нового опалювального сезону. Працівники «Миргород Тепловодсервіс» перш за все відновлюють аварійні ділянки тепломереж у громаді.

«Так, зокрема, повітряна тепломережа на території дитячої лікарні, збудованої у 1980-х роках, віджила свій вік. Медичний заклад і низка сусідніх споживачів можуть залишитися взимку без тепла, якщо вчасно не замінити труби. Намагатимемося втиснути все зробити якісно та оперативно», — прокоментували ситуацію комунальники.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» уже повідомляла, що чергову сонячну електростанцію споруджують у Миргороді. Вона забезпечить нагальні потреби одного з об'єктів критичної інфраструктури.

Читайте також:
Полтава
Добре, що нині не зима, бо взагалі ніякої надії у мешканців громади не було б. Чиновники обіцяють оперативно відремонтувати водогін за добу.
28 травня, 14:45
Полтава
Міська рада намагається виправдати своє рішення надзвичайними умовами в енергосистемі країни. Жителів громади сповістили post factum.
23 травня, 12:31
Полтава
Головна причина зниження тиску води у мережах – масове використання важливого ресурсу для поливу присадибних ділянок.
16.06.2022, 08:09
Полтава
Полтавські комунальники взялися за капітальні аварійно-ремонтні роботи на повітрянокабельній лінії по вулиці Колійній.
02.02.2022, 11:05
Полтава
З 1 січня 2022 року мешканці Полтави платитимуть за централізоване водопостачання і водовідведення на 1,1 грн більше, ніж цьогоріч.
28.12.2021, 12:22
Полтава
У школах і дитячих садках Оржиці відновлено опалення, проте до осель місцевих мешканців тепло ще не поступає.
04.11.2021, 08:18