Пирятин другу добу без води. Влада нарікає на старі труби

ПОЛТАВА
28 травня, 14:45
Пирятин другу добу без води. Влада нарікає на старі труби

Добре, що нині не зима, бо взагалі ніякої надії у мешканців громади не було б. Чиновники обіцяють оперативно відремонтувати водогін за добу.

Відповідний фотозвіт із місця прориву у системі водопостачання виклала пресслужба органу місцевого самоврядування. Пирятинська влада стверджує, що працівники міського водоканалу здійснюють аварійно-відновлювальні роботи.

Станом на 28 травня, у місті тимчасово припинено подачу та відведення води. Головною причиною став порив на стратегічно важливій ділянці водогону, діаметром 350 мм, що проходить від свердловини до резервуара чистої води.

«Складність пориву полягає у тому, що водогін пролягає по болотистій місцевості, при розриванні котловану виникають обвали ґрунту. Безпосередній доступ до місця пориву труби ускладнений його локалізацією в нижній частині. Порив унеможливлює накачування води в резервуар, отож водопостачання буде відновлено після повної ліквідації наслідків аварії», — виправдовуються у Пирятинській міській раді.

Жителі громади радять чиновникам припинити дерибанити бюджет, а вкладати гроші в оновлення труб, підняття зарплатні комунальникам і наймання фахових працівників. Адже профани зроблять усе «для галочки», призвівши до чергової аварії.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, як жителі Великого Байраку Миргородського району віднині мають доступ до води. Днями там завершили роботи на артезіанській свердловині.

Пирятин другу добу без води. Влада нарікає на старі труби_1
Читайте також:
Полтава
Доки полтавські «зелені ямщики» розмірковують, в які/чиї кишені покласти гроші платників податків, інші громади турбуються про населення.
16 червня, 08:12
Полтава
Міська рада намагається виправдати своє рішення надзвичайними умовами в енергосистемі країни. Жителів громади сповістили post factum.
23 травня, 12:31
Полтава
Головна причина зниження тиску води у мережах – масове використання важливого ресурсу для поливу присадибних ділянок.
16.06.2022, 08:09
Полтава
Полтавські комунальники взялися за капітальні аварійно-ремонтні роботи на повітрянокабельній лінії по вулиці Колійній.
02.02.2022, 11:05
Полтава
З 1 січня 2022 року мешканці Полтави платитимуть за централізоване водопостачання і водовідведення на 1,1 грн більше, ніж цьогоріч.
28.12.2021, 12:22
Полтава
У школах і дитячих садках Оржиці відновлено опалення, проте до осель місцевих мешканців тепло ще не поступає.
04.11.2021, 08:18