56 Маріупольська бригада: сніг не завада для утилізації окупантів

ВІЙНА
27.11.2023, 12:45
56 Маріупольська бригада: сніг не завада для утилізації окупантів

«Боги війни» — так звикли називати воїнів-артилеристів. Сьогодні ці незламні українські захисники вибивають ворога з нашої святої землі.

Відповідні кадри своїх бійців-гармашів з одного із напрямків Східного фронту виклала пресслужба 56 Окремої мотопіхотної Маріупольської бригади. Захисники переконують, що живуть і воюють завдяки гарному настрою, налагодженому фронтовому побуту, а головне — влучному нищівному вогню.

Попри складні погодні умови — дощі, мороз, сніг — артилеристи завзято і люто, зціпивши зуби, без скарг та нарікань б'ють окупантів. Робота проводиться щодня, навіть тоді, коли не висунути голову через обстріли, брак снарядів, зношені стволи, болить спина і ниють руки.

«Пісня льоду і полум'я у виконанні артилеристів-«маріупольців». Смерть, що йде з Північного Сходу, зупинить тільки вогонь і наші хлопці готові обрушити його на ворога за будь-яких умов. Більше, ніж боги — наші славні артилеристи», — повідомили у пресслужбі 56 ОМПБр.

За плечима кожного з воїнів-«маріупольців» не один справжній бій. Та раз за разом, наче вперше, хлопці працюють зі зброєю, вивчають її примхи й поведінку у різних ситуаціях, адже єдиний шлях, що робить бійця досвідченим — безперестанне вдосконалювання своїх навичок.

56 Маріупольська бригада: сніг не завада для утилізації окупантів_1
56 Маріупольська бригада: сніг не завада для утилізації окупантів_3
56 Маріупольська бригада: сніг не завада для утилізації окупантів_5
56 Маріупольська бригада: сніг не завада для утилізації окупантів_7
56 Маріупольська бригада: сніг не завада для утилізації окупантів_9
вибір редакції
Читайте також:
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36
Полтава
Влітку 1905 року у Полтаві створено приватний освітній заклад 1 розряду. Якісною освітою дівчат стала опікуватися Наталя Старицька.
17 січня, 08:20
Опінії
84 роки тому у прикордонній парохії Суомуссалмі сталася велична битва. Дарма, що серед окупантів були уродженці підсовєцької України.
07 січня, 19:53
Війна
Наші захисники виборюють найголовніше для українського народу — звільнення від загарбників та переможне відновлення миру. Їм не до свят.
04 січня, 12:27
Життя
Підприємці та науковці маленької острівної азійської держави об'єдналися заради спільної мети. Вона полягає у дослідженні світового океану.
03 січня, 14:45