В окупованому Маріуполі підняли прапор України

ВІЙНА
09 травня, 16:51
В окупованому Маріуполі підняли прапор України

Наперекір російському загарбанню, руїні та цілодобовому терору у приазовському місті замайорів синьо-жовтий стяг.

Красномовними кадрами у соціальній мережі поділився радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, невідомі українські патріоти наважилися на ризикований крок, вивісивши в окупованому місті державний прапор, за який карають смертю московити.

«Маріупольці незламні! На будівлі палацу культури "Іскра", зруйнованого росіянами, місцеві жителі вивісили український прапор. Маріупольці ще раз продемонстрували свою відвагу та небажання жити під російською окупацією. Вони знають, що Маріуполь – це Україна! Чекають на ЗСУ та звільнення Маріуполя! Всі разом віримо та наближаємо Перемогу!», – відзвітував Петро Андрющенко.

Окремо радник міського голови додав, рух опору окупації у Маріуполі не припиняє боротися проти загарбників у доступний спосіб, уточнивши, що на московитів чекають "вибухові презенти".

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що росіяни знову й знову втілюють у життя всі можливі сценарії американських фільмів жахів, які творцям Голлівуду і не снилося.

Читайте також:
Війна
Наші полеглі Герої не хочуть, щоби ми сиділи та плакали. Вони хочуть, щоби ми перемогли та святкували перемогу разом, згадуючи їхній Чин.
вчора, 18:13
Блоги
У цих боях загинуло, на жаль, багато справжніх героїв та патріотів України
17 вересня, 10:09
Війна
Захід уперто не хоче зрозуміти й усвідомити: довоєнний світовий порядок змінився на завжди, і так, як було до 24.II.2022, – ніколи не буде.
14 вересня, 16:30
Війна
Попри всі спроби Москви знищити у зародку національно-визвольний рух поневолених і окупованих народів підпілля активізується.
12 вересня, 20:28
Політика
Після 24.II.2022 міжнародний рух за мир, особливо у Старому світі, постав перед викликом, який кинула всім нам ресурсна федерація московії.
08 вересня, 18:35
Історія
6.IX.1991 над містом Грозний замайорів ічкерійський стяг, а генерал авіації Джохар Дудаєв очолив визвольну боротьбу проти осатанілої Москви.
06 вересня, 18:35