700 євро за кухоль пива, 600 євро за філіжанку кави.

СВІТ
04.11.2021, 15:05
700 євро за кухоль пива, 600 євро за філіжанку кави.

Угорська поліція здійснила обшук у будапештському нічному клубі, власники якого ошукували клієнтів-іноземців.

Спецоперацію було проведено вночі 28-го жовтня в районі Ержебетварош, на вулиці Ракоці, де розташований клуб. За останні кілька місяців надійшло кілька повідомлень про продаж іноземцям товарів за значно завищеними цінами.

Під час поліцейського рейду підозрювані були затримані "на гарячому", коли намагалися стягнути з громадянина Німеччини 212 тис форинтів (590 євро), хоча чоловік замовив лише одну чашку кави.

Німцю погрожували - нібито якщо він не сплатить рахунок, то на нього викличуть на нього поліцію, а потім йому ще потрібно буду сплатити за розгляд справи у суді та перекладача.

Потерпілий пізніше розповів, що дві жінки заманили його в клуб і без його згоди почали замовляти дорогі алкогольні напої. Чоловік пояснив, що йому заборонено вживати алкоголь, оскільки у нього встановлено кардіостимулятор.

Як з'ясувалося надалі, нічний клуб на вулиці Ракоці, де пройшов обшук, належить тій самій родині, яка володіє ще одним розважальним закладом на вулиці Ваці, який нещодавно закрили через завищення рахунків.

За версією поліцейських, працівники нічного клубу заманюють іноземців у бар і продовжують подавати напої, навіть якщо вони нічого не замовляють. Коли клієнти хочуть розрахуватися, то їм виставляють рахунок на величезну суму.

Зокрема був випадок, коли за келих пива вимагали 250 000 форинтів, або майже 700 євро. Співробітники закладів погрожували клієнтам, а іноді навіть силою відбирали гроші.

Під час рейду правоохоронці затримали двох жінок, вишибалу, а пізніше і 36-річного сина керівника. Було вилучено ніж та газовий пістолет.

Щоб відшкодувати збитки потерпілим, влада конфіскувала майно на суму 7 мільйонів форинтів (19 445 євро) - автомобілі, комп'ютери, планшети, смартфони та готівка.

Влада вжила заходів для затримання зловмисників.

Подібні випадки відбуваються не тільки в Угорщині. Нещодавно про схожу схему розповідали журналісти Bihus.info, проте українська влада та поліція не поспішають закривати подібні заклади, що працюють в столиці.

Читайте також:
Політика
«Вільна журналістика» під патронатом ОП: хто насправді керує «Главкомом».
27 червня, 15:19
Кримінал
Троє чиновників організували злочинну схему й заборгували державі 49,5 мільйона гривень. Усім їм оголошено підозру у скоєнні правопорушення.
16 червня, 19:00
Політика
У Нацбанку попередили про шахрайські листи від нібито їхнього імені
12 червня, 18:35
Кримінал
Головного рабина Буковини Гліцнштейна визнали винним у шахрайстві.
14 травня, 09:27
Політика
Смілянський випускав фейкові благодійні марки і за шахрайськими схемами перераховував за них десятки мільйонів Милованову.
07 травня, 15:30
Політика
Як захистити свої особисті дані?
16.12.2024, 17:35