А зараз почався цікавий скандал

Опінії
09 липня, 15:25
А зараз почався цікавий скандал

«Пан Єрмак викликає багато занепокоєнь у низки людей у США і за кордоном»

Представниця Палати представників США Вікторія Спартц у п’ятницю звернулася до президента США Джо Байдена з проханням надати пояснення щодо процедур нагляду, пов’язаних із главою Офісу президента України Андрієм Єрмаком.

У загальному описі листа є коротка згадка про нібито наявність "різноманітної розвідувальної інформації щодо дій пана Єрмака в Україні та його імовірних зв'язків з росією". Є ще закрита частина листа, прихована таємницею.

А зараз почався цікавий скандал_1
А зараз почався цікавий скандал_3

Конгресвумен також згадує в листі, що глава Офісу президента призначив своїм заступником з питань правоохоронної діяльності Олега Татарова, тоді як він "затримує призначення незалежного антикорупційного прокурора понад рік, через що Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро не функціонують". Привіт, Зеленському і його команді. США все чудово бачить.

Спартц пише що «пан Єрмак викликає багато занепокоєнь у низки людей у США і за кордоном».

«Тоді як президент Зеленський тяжко працює для створення союзів із Заходом і нашою країною, на нас лежить відповідальність повідомити йому, якщо ми маємо занепокоєння щодо ключових людей у його оточенні. Ця також наш обов’язок перед сміливими українськими солдатами й сильним українським народом, який бореться за свободу й міжнародний порядок для нас усіх», – підсумовує Спартц.

Цікаво, що наближені до ОПУ телеграмчики уже пишуть, що це просто кляті республіканці борються за владу. І накидають. Але є одне але — Спарц українка з Чернігівщини, яка першою серед українців перемогла на виборах в Палату представників Конгресу США у 2020 році.

У квітні 2022 року Спартц була однією з офіційних представників США, хто відвідав Україну вперше з початку повномасштабного вторгнення росії.

Також Спарц була присутня на історичному моменті підписання ленд-лізу Джозефом Байденом.

А зараз почався цікавий скандал_5

Тому накиди, що ця «блондиниста сука просто зливає Україну» чи ця «республіканка просто зливає нашого чудового Єрмака в часи війни» не котить.

До слова, недавно наші американські друзі натякали, що знають і про приватні рахунки згаданих персонажів. І це сотні мільйонів не гривень.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Кримінал
САП повідомила колишньому голові НБУ Шевченку про підозру - справа про розкрадання 200 млн посадовцями "Укргазбанку"
вчора, 17:35
Політика
Арестович образив студентів Києво-Могилянської академії
04 жовтня, 12:30
Кримінал
Польські митники 23 вересня виявили 300 кг гашишу у вантажівці, яка пройшла перевірку з української сторони
01 жовтня, 14:05
Світ
За даним представника української громади у Франції Володимира Когутяка, конфлікт виник через те, що жінки слухали українську музику
12 вересня, 20:40
Кримінал
Останній Бастіон нагадує Керівнику ГУНП Сумщини Сергію Чижу про його обіцянку затримати вбивць Олександра Іваніни до кінця 2021 року...
12 вересня, 12:45
Кримінал
"Слуга народу" отримав подарунок від влади на наш День Незалежності
25 серпня, 14:40