Конґресвумен Вікторія Спартц відвідала зону бойових дій

ВІЙНА
16.05.2022, 20:24
Конґресвумен Вікторія Спартц відвідала зону бойових дій
Фото: Telegram

Американські народні обранці і словом, і ділом доводять свою прихильність боротьбі українців за свободу та незалежність.

Одна з них – член Палати Представників США від 5-го округу Індіани Вікторія Спартц – навіть наважилася проїхатися дорогами уздовж лінії фронту.

Відповідний фотозвіт у Telegram виклав командир 2-го батальйону полку Територіальної Оборони "Азов-Київ" Дмитро Кухарчук, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, конґресвумен, яка має етнічне українське походження, змогла на власні очі побачити наслідки російської агресії у південних і східних степах.

«Мав честь супроводжувати по прифронтовим територіям людину, яка на відміну від українських піар-політиків і справді є причиною ленд-лізу і всеосяжної допомоги Україні від наших друзів – Сполучених Штатів Америки. Це Вікторія Спартц. Перша українка у Палаті Представників Конґресу США. Справжня республіканка і насправді хороша, чарівна жінка. Її сміливість вражає. З такими союзниками перемога дуже близько», – написав Дмитро Кухарчук.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що британський міністр закордонних справ Елізабет Трасс закликала Захід продовжувати підтримку України.

Читайте також:
Історія
Влітку 1940 року в Організації Українських Націоналістів (бандерівців) постала окрема референтура. Її завдання: розвідка і контррозвідка.
06:18
Війна
Організація Української Молоді «ГРІМ» активно підтримує українських захисників.
13 серпня, 17:49
Війна
Вони тримали оборону позицій місяцями.
13 серпня, 11:41
Війна
Олександр Оловаренко нагороджений почесною відзнакою Головнокомандувача ЗСУ — Комбатантським хрестом.
07 серпня, 09:27
Історія
6 серпня 1996 року невеликий підрозділ чеченської армії (всього 850 вояків) увійшов у Джохар (Грозний) – росіянам влаштували пекло.
06 серпня, 07:27
Війна
Організація Української Молоді «Грім» закликає не забувати про наших героїв у полоні, про яких забула влада.
01 серпня, 12:33