Конгресвумен Вікторія Спартц закликала Байдена перевірити можливі зв'язки Єрмака з росією

СВІТ
09 липня, 11:25
Конгресвумен Вікторія Спартц
Конгресвумен Вікторія Спартц

Конгресу необхідно терміново отримати цю інформацію, щоб підтвердити або спростувати різні серйозні звинувачення

Перша етнічна українка в Палаті представників Конгресу США Вікторія Спартц направила Джо Байдену листа щодо можливих зв'язків глави Офісу президента Андрія Єрмака із московією.

Про це Спартц повідомила у Twitter.

"Сьогодні я надіслала листа Джо Байдену з проханням надати брифінг щодо наглядових процедур, які здійснюються щодо глави Адміністрації президента Зеленського Андрія Єрмака", - заявила Вікторія Спартц.

"На підставі різноманітних розвідувальних даних, дій Єрмака в Україні та його ймовірних угод із росією, Конгресу необхідно терміново отримати цю інформацію, щоб підтвердити або спростувати різні серйозні звинувачення", - зазначила конгресвумен Вікторія Спартц у пресрелізі.

За словами Спартц, США беруть матеріальну участь в російсько-українській війні, і Україна потребує все більшої допомоги.

Також Спартц зауважує, що Єрмак призначив Олега Татарова своїм заступником з питань правоохоронних органів для боротьби з корупцією, який натомість, як добре відомо президенту Байдену, затягує призначення незалежного антикорупційного прокурора понад рік, що призвело до непрацездатності САП та НАБУ.

"У 2020 році до призначення Татаров перебував під слідством НАБУ, де його справу нібито неналежним чином передали звичайному прокурору та закрили. Татаров також був високопосадовцем міліції за колишнього президента Януковича, переслідуючи учасників Євромайдану.

Оскільки президент Зеленський дуже наполегливо працює над розбудовою альянсів із Заходом і нашою країною, наш обов’язок повідомити йому, якщо ми можемо мати якісь занепокоєння щодо ключових людей навколо нього. Це також наш обов’язок перед хоробрими українськими воїнами та сильним українським народом, який бореться за свободу та міжнародний порядок для всіх нас", - зазначила конгресвумен у листі до Джо Байдена.

Конгресвумен Вікторія Спартц закликала Байдена перевірити можливі зв'язки Єрмака з росією_1
Конгресвумен Вікторія Спартц закликала Байдена перевірити можливі зв'язки Єрмака з росією_3

Частина листа Вікторії Спартц до президента прихована від публікації,  зміст цього фрагмента не уточнюється. Втім, у загальному описі листа є коротка згадка про нібито наявність «різноманітної розвідувальної інформації щодо дій пана Єрмака в Україні та його імовірних зв'язків з росією». У відкритій частині листа ці тези не відображені.

Вікторія Спартц є першою етнічною українкою у Конгресі США. Вона є членом Палати Представників США від 5-го округу Індіани. Спартц народилася на Чернігівщині та переїхала до Сполучених Штатів у віці 22 років.

Нагадаємо, що в травні конгресвумен Вікторія Спартц відвідала зону бойових дій.

Конгресвумен, яка має етнічне українське походження, змогла на власні очі побачити наслідки російської агресії у південних і східних степах.


Своєю чергою, хочемо зауважити, що "Останній Бастіон" з 2019 року наполягає на тому, що Андрій Єрмак є загрозою для національної безпеки України. Це підтверджується історією зі зривом спецоперації по захопленню бойовиків ПВК "Вагнер". Але Володимира Зеленського Єрмак повністю влаштовує.

Читайте також:
Опінії
Федеральний суд Східного округу Нью-Йорка в Брукліні виніс обвинувальний акт щодо екснардепа України Андрія Деркача
вчора, 15:26
Опінії
Шлях України до гідності та свободи, до яких ми зробили багато важливих кроків, буде довгим, і цей шлях далеко не закінчений.
25 листопада, 16:19
Опінії
Щоб у вас не було зайвих сумнівів щодо того, що перед 24 лютого Україну свідомо й безвідмовно здавали ворогу.
18 листопада, 14:45
Опінії
Митрополит Онуфрій і його довірена особа лаврський настоятель Павло мусять уже давно покаятися і постати перед судом за зраду.
14 листопада, 19:12
Політика
Один із партійних босів нині забороненого проросійського угруповання "Опозиційна платформа – За життя" радів бомбардуванням Києва.
04 листопада, 08:01
Опінії
Як зрадник Богуслаєв відмивав гроші путіна і до чого тут "Слуга Народу"
29 жовтня, 10:35