Депортованого Францією чеченця Гадаєва не можуть знайти родичі

СВІТ
03 травня, 12:33
Депортованого Францією чеченця Гадаєва не можуть знайти родичі

Родина ключового свідка у резонансній справі про тортури у правоохоронних органах Чечні Магомеда Гадаєва втратила з ним зв'язок.

Інформацію про це оприлюднило видання "Эхо Кавказа", посилаючися на слова дружини та матері чоловіка.

На тепер відомо, що Гадаєв, який шукав притулку у Франції, але був виданий її урядом на вимогу ФСБ РФ, нині просто зник по прильоту до Москви.

Дружина уродженця Чечні скаржиться, що останній раз його бачили живим ще 22 квітня; після цього чоловіка відвезли у невідомому напрямку.

У силових структурах, підконтрольних Рамзану Кадирову, відмовилися відповідати на питання журналістів про місце перебування Гадаєва.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що організація "Amnesty International" звинуватила уряд Емануеля Макрона у порушенні міжнародного права і законів Франції у зв'язку з депортацією Магомеда Гадаєва.

Читайте також:
Кремль готується розпочати медичний експеримент на непідконтрольній грузинському уряду території Абхазії.
01 травня, 15:47
На контрольованій вірменськими окупантами території Нагірного Карабаху стався черговий інцидент із миротворчим контингентом РФ.
30 квітня, 10:33
36% опитаних мешканців Грузії повністю підтримують діалог і дружні відносини з РФ, натомість ворожість проявляють тільки 14%.
07 квітня, 10:37
Уряд Грузії розпочав готувати пакет документів, необхідних для подачі заявки на повноправне членство у Європейському союзі.
29 березня, 12:34
Кремль був, є і залишиться окупантом, тому будь-які його "миротворчі" ініціативи ніщо інше як приховане загарбання чужих територій.
27 березня, 18:04
Монастирі Чічхітурі та Удабно храмового комплексу Давид-Ґареджі, що знаходяться в Азербайджані, повинні перейти під юрисдикцію Грузії.
13 лютого, 19:56