Депортованого Францією чеченця Гадаєва не можуть знайти родичі

СВІТ
03 травня, 12:33
Депортованого Францією чеченця Гадаєва не можуть знайти родичі

Родина ключового свідка у резонансній справі про тортури у правоохоронних органах Чечні Магомеда Гадаєва втратила з ним зв'язок.

Інформацію про це оприлюднило видання "Эхо Кавказа", посилаючися на слова дружини та матері чоловіка.

На тепер відомо, що Гадаєв, який шукав притулку у Франції, але був виданий її урядом на вимогу ФСБ РФ, нині просто зник по прильоту до Москви.

Дружина уродженця Чечні скаржиться, що останній раз його бачили живим ще 22 квітня; після цього чоловіка відвезли у невідомому напрямку.

У силових структурах, підконтрольних Рамзану Кадирову, відмовилися відповідати на питання журналістів про місце перебування Гадаєва.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що організація "Amnesty International" звинуватила уряд Емануеля Макрона у порушенні міжнародного права і законів Франції у зв'язку з депортацією Магомеда Гадаєва.

вибір редакції
Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39