Агент ФСБ Пономарьов вимагає від України президентську посаду

ПОЛІТИКА
17 травня, 16:09
Агент ФСБ Пономарьов вимагає від України президентську посаду
Фото: Google

Депутат Державної Думи із Новосибірська у 2007-2016 роках нарешті визнав, чого хоче зі своєю командою російських "лібералів"-пристосуванців.

Про це член Виконавчої ради З'їзду народних обранців Ілья Пономарьов заявив в інтерв'ю українському журналісту Олександру Шелесту, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Російський політик-популіст заявив, що воліє легітимізувати себе як поставлений Україною новий голова російської держави (якщо така взагалі існуватиме після нашої перемоги – прим. ред.).

Основною своєю гарантією Пономарьов називає встановлення тимчасової української окупаційної влади на багнетах Сил оборони, проте не уточнює, де саме в його хворобливій уяві пролягатиме демаркаційна межа.

Саме за таких умов російська ліберальна опозиція планує проводити муніципальні вибори у регіонах, протягнувши нову редакцію конституції – "Федеративний Договір", – аби за всяку ціну унеможливити розпад недоімперії на десятки національних і суверенних країн.

Вважаємо за потребу нагадати, як Пономарьову, так і владі у Києві, що логічним завершенням теперішньої війни слід вважати не просто вихід на кордон 1991 року, а безапеляційно примусову дезінтеграцію й фрагментацію РФ.

Питання екзистенційної "єдиної-неподільної" загрози для України зокрема та світу в цілому буде закрито назавжди тільки тоді, коли станеться омріяне у віках багатьма нашими попередниками пророцтво: «Moscovia delenda est».

Натомість "Останній Бастіон" радить читачам пам'ятати про те, що більшість російських опозиціонерів, хто дружньо ставиться до українців і нібито їм допомагає, чекають на одне: щоб українці привели їх до влади.

Читайте також:
Економіка
У 2023 році компанії вдалося вийти на прибуток, який, втім, виявився в 5 разів меншим за торішній.
23 вересня, 14:30
Війна
На росії стали маркувати будинки та квартири, де проживають сім'ї окупантів.
23 вересня, 09:35
Війна
Урядовці ресурсної федерації Московїі замовили 230 тисяч посвідчень для сімей загиблих на війні росіян.
19 вересня, 19:04
Світ
Кремлівську лікарню у Москві «окупували» кадировці
18 вересня, 07:15
Світ
На росії пообіцяли школярам відправити їх до «піонерського табору» у Північній Кореї
17 вересня, 14:21
Полтава
У 1990-х роках усі знали, куди ми йдемо. Нині це похід у невідомість.
14 вересня, 12:51