Агенти Кремля у Варшаві закликали владу Польщі визнати Крим «російським»

СВІТ
20.03.2021, 07:59
Агенти Кремля у Варшаві закликали владу Польщі визнати Крим «російським»
Фото: Facebook

Путінський режим не припиняє пропагувати серед європейських громадсько-політичних діячів свій наратив про "законність анексії" Криму.

Свідченням цього є остання акція членів організації "Braterstwo Polsko-Rosyjskie", проведена днями перед посольством РФ у Варшаві.

Відповідний фотозвіт з місця події купка польських маргіналів виклала у Facebook до 7-ї річниці кремлівської окупації українського півострова.

Знаменно, що відверто проросійська акція не отримала значного медійного розголосу ЗМІ Польщі, навіть тих, які прямо чи опосередковано підконтрольні РФ.

Але члени "Braterstwa Polsko-Rosyjskie" на це не зважають, бо основна їхня діяльність зосереджена у соціальних мережах, де вони марно вимагають від уряду Польщі "на всіх рівнях визнати Крим частиною Росії".

Потуги Кремля провести у країнах Європи низку подібних заходів, які мають на меті показати нібито наявність там підтримки громадського суспільства окупації Кримського півострова, поки зазнають невдачі.

Тому вітчизняному міністерству закордонних справ і дипломатичним представництвам України в Європейському союзі варто було б активніше доносити думку офіційного Києва, не даючи Москві остаточно накинути свою пропаганду.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", комуністичний Китай ігнорує окупаційний статус Криму, незаконно відправляючи туди бізнес-делегації.

Агенти Кремля у Варшаві закликали владу Польщі визнати Крим «російським»_1
Читайте також:
У ВР зареєстрували законопроєкт №6336, мета якого - позбавити незалежності Уповноваженого з захисту державної мови.
24.11.2021, 14:15
Хлопець отримав удар ножем прямо в серце та помер на місці.
07.11.2021, 18:12
Протодиякон Московського патріархату Вадим Новінський гуртує довкола себе "слуг народу" задля лобіювання інтересів Кремля.
25.09.2021, 08:01
Спецслужби України давно мають жорстко присікти безкарну антиукраїнську діяльність різних вітчизняних діячів культури, мистецтва та науки.
20.08.2021, 11:26
Спікер Разумков з усіх сил намагався проштовхнути прокремлівські русифікаторські законопроєкти. Його підтримали більшість "слуг" у Раді.
01.06.2021, 16:56
"Для таких приниженням є неможливість принижувати інших”
13.05.2021, 14:56