Агенти Кремля у Варшаві закликали владу Польщі визнати Крим «російським»

СВІТ
20 березня, 07:59
Агенти Кремля у Варшаві закликали владу Польщі визнати Крим «російським»
Фото: Facebook

Путінський режим не припиняє пропагувати серед європейських громадсько-політичних діячів свій наратив про "законність анексії" Криму.

Свідченням цього є остання акція членів організації "Braterstwo Polsko-Rosyjskie", проведена днями перед посольством РФ у Варшаві.

Відповідний фотозвіт з місця події купка польських маргіналів виклала у Facebook до 7-ї річниці кремлівської окупації українського півострова.

Знаменно, що відверто проросійська акція не отримала значного медійного розголосу ЗМІ Польщі, навіть тих, які прямо чи опосередковано підконтрольні РФ.

Але члени "Braterstwa Polsko-Rosyjskie" на це не зважають, бо основна їхня діяльність зосереджена у соціальних мережах, де вони марно вимагають від уряду Польщі "на всіх рівнях визнати Крим частиною Росії".

Потуги Кремля провести у країнах Європи низку подібних заходів, які мають на меті показати нібито наявність там підтримки громадського суспільства окупації Кримського півострова, поки зазнають невдачі.

Тому вітчизняному міністерству закордонних справ і дипломатичним представництвам України в Європейському союзі варто було б активніше доносити думку офіційного Києва, не даючи Москві остаточно накинути свою пропаганду.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", комуністичний Китай ігнорує окупаційний статус Криму, незаконно відправляючи туди бізнес-делегації.

Агенти Кремля у Варшаві закликали владу Польщі визнати Крим «російським»_1
Читайте також:
"Для таких приниженням є неможливість принижувати інших”
13 травня, 14:56
Адже досі в Україні відсутня системна робота по боротьбі з прокремлівськими політиками та агентами путінського режиму.
03 квітня, 10:12
Або гавкіт зажопних лай по обидва боки поребрика.
25 березня, 11:36
РФ не стоятиме осторонь у разі, якщо Збройні Сили України підуть у наступ на терористичні проросійські бандформування "ДНР/ЛНР".
24 березня, 12:56
“Якщо реагувати симетрично на поведінку посла Ізраїлю, то Україна мала б поважати Ізраїль зневажаючи євреїв”.
12 березня, 16:44
Слова Притули стосувалися участі єврейсько-кремлівських олігархів у створенні українофобського проєкту меморіалу "Бабин Яр" у Києві.
23 лютого, 19:30